• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Pojazdy campingowe

OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
#48
Super tylko śpi się przy otwartych drzwiach bo nogi wystają :ROFL::ROFL::ROFL:
Napiszę ci, że akurat jak robiłem te fotki to facet tego campingu wracał skądś tam z córką. Dowiedziałem się, że kupił go z aukcji za 200GBP i prawie masz rację. Kuchenkę i inne badziewia trzeba złożyć, żeby się jakoś wyspać;)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#49
Napiszę ci, że akurat jak robiłem te fotki to facet tego campingu wracał skądś tam z córką. Dowiedziałem się, że kupił go z aukcji za 200GBP i prawie masz rację. Kuchenkę i inne badziewia trzeba złożyć, żeby się jakoś wyspać;)
No ale na 2 osoby taki operacyjny fajny , nie zawadza jak nie potrzebny :ROFL::ROFL:.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#53

ccsrally

Aktywny użytkownik
Reakcje
37 0 0
#57
Jest to ordynarna przeróbka nałożone pół przyczepy na auto. tam gdzie ma te szafki czy jak zwał to powinny być koła od przyczepy ludzie jak nakładają przyczepki na auta to starają sie dobrać długość przyczepy i nadkola żeby pasowały na auto.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 1
Skala 1:1 352
Skala 1:1 11

Podobne wątki