• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Podkłady Wellera- jaki klej ?

jason

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam

Mam pytanie:

Będę budował rozjazdy kolejowe na podkładach firmy Weller. Mam problem , jaki zastosować odpowiedni klej do łączenia profilu szyny z podkładem. Musi być to łaczenie bardzo mocne.

Pozdrawiam


P1010235.jpg
DSC_0008-1.jpg
DSC_0002-3.jpg
 
Z

Zv

Gość
#3
Prawda. Nie tylko dobiorą ale też poradzą czego użyć do czego. Wiedzą bardzo dużo o chemii przemysłowej i potrafią się tym dzielić. Używam nie tylko klejów ale tez silikonów do form i żywic.
 
OP
OP
J

jason

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
dziękuję za informację , tak , bardzo porządna firma odpowiedni ludzie umiejący doradzić na zadawane pytania. Skorzystałem i kupiłem odpowiedni klej (multibond 1101 - dwuskładnikowy płynny bezbarwny , twardo-elastyczny , sredni czas wiązania , klej epoksydowy) próby łączenia podkładów z profilem szyn przebiegły pomyślnie !


pozdrawiam