• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pod jakie wózki chcecie zestawy do montażu obu wersji SM48?

Pod jakie wózki chcecie zestawy blach do montażu obu wersji SM48?

  • pod wózki od BR120/M62/ST44 Roco

    Votes: 10 55,6%
  • pod wózki od SD40 Mechano

    Votes: 8 44,4%

  • Ogółem głosujących
    18

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Jako że prace przy projektach obu wersji lokomotyw SM48 powolutku dobiegają końca, chciałbym Was zapytać pod jakie wózki chcecie żeby były zestawy do montażu obu wersji SM48? Na chwilę obecną mam wstawione w projekcie gniazda pod wózki od SD40 Mechano z maskownicami Roco no ale może okazać się że z jakichś powodów modelarze będą woleli żeby to było zaprojektowane pod wózki np. od BR120/M62/ST44 Roco. Właściwości jezdne wózków obu producentów są rzekłbym identyczne, chociaż Roco wydaje mi się wykonane są z lepszej jakości tworzywa. Sprawa jest taka, że pozyskanie wózków od SD40 Mechano jest sporo mniejszym wydatkiem (koszt kupna całego modelu to kwota rzędu 100-150 PLN a czasem i o wiele mniej) aniżeli pozyskanie ich z któregoś Gagarina Roco (tu koszt używanego modelu to koszt minimum 400 PLN).

Wypowiedzcie się Szanowni Koledzy, niebawem zdjęcia premierowe wersji kanciastej z blach z kilkoma odlewami mosiężnymi, a za jakiś czas starszej wersji w opcji odlewu żywicznego pudła z dodatkiem części trawionych i odlewów.


Pozdrawiam,

Kamil
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 17
Tabor 8
Tabor 6
Tabor 41
Tabor 26

Podobne wątki