• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Podłogowe szaleństwo

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#42
IMG_20170302_180332.jpg
IMG_20170302_173526.jpg
U mnie też dopadł syndrom podłogi. Niestety przy czwórce dzieciaków moja makieta nie wyrabia tempa i postanowiłem sobie, że muszą sami się bawić w kolejkę, to znaczy pod nadzorem taty, ale muszą podzielić się na maszynistę, dyżurny ruchu pociągów i oczywiście cywil (jeździ samochodami i ewentualnie na bocznicę dostarcza towar). Potem zmiana ról. Najmłodszy jak na razie tylko ogarnia wzrokiem kolejkę, bo coś się rusza i jest zamieszanie.
Przy okazji do "podłogowców" mam prośbę, aby zerknęli w giełdę, potrzebuję parę torów do rozbudowy szlaku
pozdrawiam z podłogi
M.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#43
Niestety wiem jakie szkody potrafią się pojawić po kilku minutach zabawy z małymi dziećmi;-) więc trzeba śmigać zanim godzila zacznie demolowac miasto!
To to jeszcze pikuś... mój młodszy trenował skok pociągiem w dal ... w efekcie tego klepałem dwie lokomotywy z trzech... ( jedna już stanowiła magazyn)

Pozdrawiam z MMz:)

ps. skoki ze skoczni o K=1,4 m;)
 

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
#44
Zobacz załącznik 459935 Zobacz załącznik 459934 U mnie też dopadł syndrom podłogi. Niestety przy czwórce dzieciaków moja makieta nie wyrabia tempa i postanowiłem sobie, że muszą sami się bawić w kolejkę, to znaczy pod nadzorem taty, ale muszą podzielić się na maszynistę, dyżurny ruchu pociągów i oczywiście cywil (jeździ samochodami i ewentualnie na bocznicę dostarcza towar). Potem zmiana ról. Najmłodszy jak na razie tylko ogarnia wzrokiem kolejkę, bo coś się rusza i jest zamieszanie.
Przy okazji do "podłogowców" mam prośbę, aby zerknęli w giełdę, potrzebuję parę torów do rozbudowy szlaku
pozdrawiam z podłogi
M.
Widzę, że przezornie wystawiłeś składy i sterowanie dla dzieci :) Też tak robię, bo kiedyś o mały włos EU07-433 od SM musiałaby przejść generalną naprawę ;)
 

andrzejewski

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
Świetnie wykonane makiety :)
nawet w podłodze co ma certyfikat fsc będzie świetnie się komponowało. Taka kolejka w sam raz na prezent na komunię teraz dla chrześniaka :D
Poleca ktoś jakiegoś wykonawcę tego lub producenta części do kolejki?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolej podłogowa 4
Kolej podłogowa 0

Podobne wątki