• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Podłogowe szaleństwo

Alana

Aktywny użytkownik
Reakcje
254 2 1
#21
U mnie na sporo mniejszym torowisku ale z piko glais-a zawsze zasilanie 2 punktowe w okolicach 2 koncowych stacji [jezdze w magistralke, zadko w kolko] i dopiero to rozwiazuje problem z zasilaniem.
 
Reakcje
1.731 13 0
#24
Ehhh...łezka się w oku kręci jak się przypomni stare piko na kartonowych podkładach i Gutzodowską BR24 :):):)...
To nie ta technologia co teraz, też miała swój urok. Człowiek za dzieciaka robił tunele pod grzejnikiem i tory pod łóżkiem ciągnął by tylko na noc można było zostawić i rano prosto z łóżka ledwo co się oczy otworzyło i do zabawy na dywanie... Co za czasy:ROFL::ROFL::ROFL:

Pozdrawiam z MMz:)

ps.teraz z modelami na dywan ma się problem, a ma się 1:1...co za ironia życia:D:D:D
Dokładnie miałem tak samo:)... Miałem za dzieciaka TTtkę ( sporą kolekcję) i pamiętam ,że pół dnia się ją rozkładało na podłodze. Kolejka jeździła pod stołem , krzesłami i sofami , ale po kilku dniach , zwłaszcza jak przez skakanie pomiędzy nitkami torów, kilka razy talerz czy szklanka wypdła mamie z rąk, to od razu trzeba było zwijać całą DOKP przynajmniej na dwa tygpodnie :D:D ...
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#25
Już po życzeniach, już po sylwestrowej zabawie więc czas na zabawę na podłodze.
Mała wariacja Roco Geoline A+B+C+D.
IMG_20170101_182805.jpg


Składy:
1. Oryginalny zestaw autozugu EU08+platforma DB+cysterna Aralu z paliwem dla wszystkich+2 x autoplatformy+1kl. DB - skład do ruchu dopuściła córka Maja (5l.) :D
2. Skrajnia STK - M62 + wagon ochronny + skrajna + wagon ochronny, to moje plany na ten rok, brak kuszetki.
IMG_20170101_182630.jpg

IMG_20170101_182600.jpg


IMG_20170101_182728.jpg
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#30
To Ty jako mąż i ojciec uważaj by nie przegiąć, bo żona się w... zdenerwuje;):gwizd:
Ja mam trochę łatwiej, bo moje "zabawki" są najczęściej w 1:1:D

Pozdrawiam z MMz:)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#32
Cóż Przemo..., na chwilę obecną (foto sprzed lat 9-10 jeszcze za czasów warsztatu...) moja piaskownica wygląda tak...

DSCN7121.JPG
14WE by night...

Pozdrawiam z MMz:)

ps. a tak poważnie... kiedyś to były czasy, teraz to terroryści, monitoringi i podsłuchy:mad:
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
#37
Współczuję , po lewej kasa fiskalna, nad lewą ręką CB z telefonem i przed nosem gajgery o barwie indiglo co by zużycie atomu w normie było , pulpit z żywicy jak wróżba andrzejkowa... ech ta dzisiejsza kolej wizja...
Cóż Przemo..., na chwilę obecną (foto sprzed lat 9-10 jeszcze za czasówo warsztatu...) moja piaskownica wygląda tak...

Zobacz załącznik 446464 14WE by night...

Pozdrawiam z MMz:)

ps. a tak poważnie... kiedyś to były czasy, teraz to terroryści, monitoringi i podsłuchy:mad:
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#38
Cóż Marcinie, na szczęście jak zaczynałem pracę w tej firmie, to miałem styczność z 57 classik (Łuków - PR, i Gdynia Cisowa - SKM Trójmiasto). Fakt, była w tym jakaś magia/ urok/... czy jak to zwał. Ale czasy się zmieniają ...
Do 14'ek mam sentyment - 14WE-08+09 (07 => pociąg Papieski) jeszcze widziałem jak się produkują, a wydawać się by mogło, że to było wczoraj.

Pozdrawiam z MMz:)

ps. tu akurat kas fiskalnych nie ma;)a najstarsze maszyny tej serii mają już praktycznie 12 lat. 12lat w ciągu których zaszły spore zmiany na kolei
 
OP
OP
mikolaja

mikolaja

Nowy użytkownik
Reakcje
29 0 0
#40
Śliczny tor!

Ta pętla na wiadukcie przypomina mi jedno ciekawe miejsce z Niemiec.
Zobaczcie co niemiaszki wymysliły sobie w miejscowości Rendsburg.
"Rendsburg Hochbrücke"

Tutaj link do tego miejsca na mapie u wujka gugla:

https://www.google.ch/maps/place/54...!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d54.297007!4d9.680902

Tutaj informacje z jedynej słusznej i wszystkowiędzącej encyklopedii:

https://de.wikipedia.org/wiki/Rendsburger_Hochbrücke

Pozdrawiam i życze udanej zabawy "bez dzieci";-)
Niestety wiem jakie szkody potrafią się pojawić po kilku minutach zabawy z małymi dziećmi;-) więc trzeba śmigać zanim godzila zacznie demolowac miasto!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolej podłogowa 4
Kolej podłogowa 0

Podobne wątki