• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Początki po raz kolejny

Jaro

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Wymiary stołu wystarczą?
Sądzę,że tak,to mi wygląda na klasyczny owal standardowy czyli 2 metry z kawałkiem długości na 90 cm szerokości(tyle ma pół-okrąg standardowy łukowy o ile pamiętam).
Takie są tory w zestawach startowych.Wygląda mi to na realistyczny plan.Zwłaszcza,ze nie szalejesz z budynkami.Tak naprawdę dopiero z wymiarów 2,60 lub 2,80 albo 3.00 metry dł na 1,50 lub 1,60 szer. idzie coś wykrzesać,ale też nie zaszalejesz.
 
OP
OP
Q

QJot

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#23
Postaram się pomysleć coś nad 3x2 / 3x1,5. Narazie nie mam zamiaru zbytnio szaleć, ale chcę w przyszłości "dobudować" trochę miejsca na makiecie.

Co do tego zestawu z pociągiem naprawczym - widziałem to, ale nigdzie nie ma. Może jak uzbieram trochę pieniędzy to się pojawi. Najwyżej poczekam trochę dłużej i kupię ten za 1010zł

@wyżej
Byłeś szybszy - Jakoś sobie poradzę ;)
 

Załączniki

OP
OP
Q

QJot

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
Tyle wszystkie tory są bardzo pomieszane, może wie ktoś jak je "zoptymalizować" tak, by koszt był jak najmniejszy. I co do kosztów nasunęło mi się pytanko - czy jest sens kupować Roco i sprzedawać ich tory? Może jednak zostawię tory z Roco i będę z nich budować?
 
Reakcje
0 0 0
#28
Witam

I co QJot kupiłeś , bo ja tak Link , polecam zajefajny :D .

Dodatkowo w sklepie kupiłem loko SU-45 PKP z piko i dekoder osobno , zamontowałem i śmigam .
Myślę , że kupując zestaw cyfrowy trzeba od razu kupić drugi lok , bo wtedy dopiero ma sens cyfrówka :p .

Pozdrawiam
 

Podobne wątki