• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Początek z modelarstwem

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#21
prosiłbym o pomoc w zaprojektowaniu układów torów przy pomocy tych zestawów + dokupieniu osobno jakiś pojedynczych brakujących torów. Chciałbym aby była stacja towarowa oraz stacja pasażerska zachowując jak najmniejsze wymiary makiety.
Jeżeli nie jesteś bardzo leniwy, to jest taki fajny temat, w którym zapewne znajdziesz coś, co Cię zainteresuje i będziesz mógł wykorzystać te tory z ewentualnym dokupieniem paru innych. Tam jest naprawdę dużo układów torowych ze zdjęciami gotowych makiet. Polecam przeczytać
Makiety dla średnio leniwych początkujących.
 
OP
OP
P

Piotr L

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
dzięki ale ten układ widziałem zastanawiałem się czy da radę coś lepszego zrobić nawet z dokupieniem jakiś dodatkowych torów

[DOUBLEPOST=1504790463][/DOUBLEPOST] Mafo wcześniej czytałem ale rzeczywiście dzisiaj w domu muszę przejrzeć jeszcze raz ten wątek.
 
Ostatnio edytowane:

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
#23
Mozna tez kupic i zainstalowac na makiecie pracujaca siec trakcyjna. Tym sposobem latwo, bez zadnych izolowanych odcinkow mozna prowadzic dwa pociagi, jesli jedna lokomotywa bedzie elektrowoz. Daje to od razu mozliwosc prowadzenia pociagow trakcja podwojna, lub nawet lokomotywe z tylu skladu na popych. Najfajniejsza z tego zabawa, to mozliwosc latwej podmiany trakcji w tym samym pociagu, tak jak jest to robione na prawdziwych stacjach.
 

Podobne wątki