• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Początek kolekcji

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
#1
Witam,chciałbym zaprezentować mój model ciężarówki IFA. Pochodzi ona z zestawu startowego PIKO.Postanowiłem ją jednak pomalować żeby nabrała trochę życia.To na razie 1 moja ciężarówka ale kolekcja trochę się rozrośnie w model fiata 126p i nyske towarową ale to już później. DSCF3945.JPG DSCF3947.JPG DSCF3948.JPG DSCF3949.JPG DSCF3950.JPG DSCF3951.JPG DSCF3952.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#8
Ciekawa Ifka. Po pomalowaniu uzyskała nowe życie. Parę poprawek i będzie naprawdę świetnie się prezentować.
 
OP
OP
(mariusz)

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
#10
Ludzie,ludzie wongiel przywieźli... cytując fragment z "Misia" postanowiłem zrobić ładunek węgla grube kęsy pomieszane z miałem i kawałkami drzewa ,łopatę i wagę towarową bo tak łyso wyglądała IFA. Poprawiłem felgi i kabinę washem ,dzięki za opinie i pozdrawiam (y) DSCF3953.JPG DSCF3954.JPG DSCF3957.JPG DSCF3958.JPG DSCF3959.JPG DSCF3960.JPG DSCF3961.JPG DSCF3962.JPG
 
OP
OP
(mariusz)

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
#12
Witam.Tym razem na plac przyjechał mercedes z chrząszczem na pace , modele z Buscha
 

Załączniki

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#13
Modele fajne,(y) ale jakbyś zarejestrował te auta i trochę zgasił ten blask plastiku to byłby o wiele lepszy efekt.(y)Chyba, że Garbus jest nówka po remoncie to zrób to z ciężarówką;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149
Samochody ciężarowe 106

Podobne wątki