• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

POBIEDZISKA 2015 (dawny Rogalinek)

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
0 0 0
#43
Na reklamę był czas wcześniej, teraz czekamy na wieści z placu boju ;) bo nie wiem czy warto się wybierać (n)

Może by jakieś fotki z przygotowań ktoś wrzucił dla zachęty (y)
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#46
Na reklamę był czas wcześniej, teraz czekamy na wieści z placu boju ;) bo nie wiem czy warto się wybierać (n)

Może by jakieś fotki z przygotowań ktoś wrzucił dla zachęty (y)
Znając Chłopaków z Hazero, to zastanawianie się czy warto przyjechać jest po prostu nie na miejscu, zresztą to nie pierwsza impreza którą organizują. I zawsze na najwyższym poziomie.
 
Reakcje
0 0 0
#48
Witam
Na poprzedniej stronie jest wklejony układ makiety, i mam pytanie w związku z tym obszar dla zwiedzających jest tylko określony kolorem niebieskim? a zielony dla osób biorących w spotkaniu?
pozdrawiam
 
Reakcje
0 0 0
#53
Byłem, widziałem, niestety nie jestem zachwycony. Owszem wielkość makiety imponujaca. Niestety większość modulow to tylko torowiska. Zabudowa minimalna. Dostep dla widzow ograniczony. Jestem zawiedziony, bo slyszalem tyle wspaniałych opinii o Waszym klubie. Odnioslem wrazenie, ze to była impreza nastawiona wyłącznie na zabawe uczestnikow a nie na podziw odwiedzających....Może zdjęcia będą ciekawsze, bo widziałem wielu fotografow wychylających się nad makietami z super aparatami....Poczekam na foto-reportaż....
 

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.482 35 1
#54
bo to jest makieta modułowa, czyli zestawiona z kawałków udowanych przez róznych ludzi, gdzie główną ideą jest przejazd pociagów. Modyły ze względu na logistykę transportową i możliwosci złożenia muszą miec ograniczone wymiary, na których najważniejszym elementem jest torowisko.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#57
Byłem, widziałem, niestety nie jestem zachwycony. Owszem wielkość makiety imponujaca. Niestety większość modulow to tylko torowiska. Zabudowa minimalna. Dostep dla widzow ograniczony. Jestem zawiedziony, bo slyszalem tyle wspaniałych opinii o Waszym klubie. Odnioslem wrazenie, ze to była impreza nastawiona wyłącznie na zabawe uczestnikow a nie na podziw odwiedzających....Może zdjęcia będą ciekawsze, bo widziałem wielu fotografow wychylających się nad makietami z super aparatami....Poczekam na foto-reportaż....
A ja widzę, że była np "Ligota" Medyka, i to na wyciągnięcie reki. Jeśli ona Ciebie nie zachwyca, to ciekawe co ???? A na wszystkie wątpliwości i żale co do możliwości oglądania jest jedno świetne rozwiązanie. Zrobić sobie 1 czy 2 moduły i wsiąść udział jako uczestnik - proste. Albosamemu zorganizować.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#58
A ja widzę, że była np "Ligota" Medyka, i to na wyciągnięcie reki. Jeśli ona Ciebie nie zachwyca, to ciekawe co ???? A na wszystkie wątpliwości i żale co do możliwości oglądania jest jedno świetne rozwiązanie. Zrobić sobie 1 czy 2 moduły i wsiąść udział jako uczestnik - proste. Albosamemu zorganizować.


Nic dodać, impreza bardzo udana, może trochę razić nierówny poziom wykonania makiet, ale to normalne, trochę rażą boki niektórych skrzynek, prosto z tartaku, ale de gustibus itd.
Najważniejszy był klimat i kontakty ze znajomymi, to jest bezcenne, no i sklep był nie daleko.;)
 

bewue

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#60
Tak to już jest na tej kolei, tory, tory i tory ....

Bo my to robimy dla własnej zabawy, a nie dla podziwu.
Zgoda w 100% ... Ale zapraszacie również na swoje spotkanie publiczność, więc do czegoś to zobowiązuje... Rozumiem obawę o moduły, ale ... Ograniczenie dla publiczności było niestety bardzo duże. Byłem w Pobiedziskach w sobotę. Chciałem nakręcić filmiki, zrobić fotki i ... Niestety, wycofałem się zawiedziony, bo tak naprawdę nie miałem ku temu dobrej sposobności. Szkoda, bo makieta była imponująca. Broń boże nie krytykuję, ale może na przyszłość warto pomyśleć o choć trochę większej dostępności dla publiczności. I nie chodzi tu o podziw, bo ten jest ... oczywisty, przynajmniej z mojej strony, ale jak już zapraszamy gości, to bądźmy dla nich zwyczajnie otwarci.
P.s. Chciałem wrzucić tu fotki, ale zwyczajnie nie mam czego pokazać :(
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 10
Imprezy 24
Imprezy 1
Imprezy 1
Imprezy 19

Podobne wątki