• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Po raz pierwszy we Włocławku

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#21
Coż tutaj napisać aby podsumować imprezę:

Bardzo udana, sala oraz miejsce wręcz idealne, spokojne (pomijając brak klimatyzacji no ale kto sie mógł spodziewać 32 stopni ;P)
Złożyliśmy w sumie ok 80 m makiety więc i pojeździć było po czym.
Trzeba przyznać iż organizator stanął na wysokości zadania.
Gratuluje raz jeszcze i możesz na mnie liczyć jako uczestnika na kolejnych imprezkach
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#22
I to już ostatnia porcja fotek ode mnie. Pierwsze zdjęcie to moje skromne stanowisko z fragmentem mojej kolekcji samochodowej. :)

IMG_0449.jpg
IMG_0496.jpg
IMG_0509.jpg
IMG_0517.jpg
IMG_0527.jpg
IMG_0528.jpg
IMG_0529.jpg
IMG_0531.jpg
IMG_0532.jpg
IMG_0535.jpg
IMG_0539.jpg
IMG_0540.jpg
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
#23
Moim zdaniem imprezie we Włocławku jeszcze daleko do miana "rewelacyjnych". Ale nie rzecz w tym, aby kogoś zniechęcać, czy ganić. Widać, że "chłopaki" mocno chcą, ale jednak dopiero się uczą.
Dobrze się dzieje, że tego typu spotkania odbywają się w coraz większej ilości miast. Do Włocławka warto w przyszłym roku pojechać choćby dlatego, aby zobaczyć naprawdę rewelacyjne (architektonicznie) Centrum Kultury Stary Browar.
Cytat z wątku ....
"Szczerze polecam wizytę w Blue City. Zwłaszcza z kimś, kogo chcielibyśmy "zarazić" modelarstwem kolejowym. Stanowiska przy makietach ustawione i zorganizowane tak, by każdy mógł własnoręcznie poprowadzić "prawdziwy" pociąg.
Widok uradowanych dziecięcych twarzy - bezcenne!!! Choć i nieco bardziej wymagający modelarze odnajdą znajome moduły szlakowe, które już gościły na bardziej renomowanych imprezach."

Najechałeś na taśmę startową.
 
OP
OP
kotebi

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#24
Moim zdaniem imprezie we Włocławku jeszcze daleko do miana "rewelacyjnych". Ale nie rzecz w tym, aby kogoś zniechęcać, czy ganić. Widać, że "chłopaki" mocno chcą, ale jednak dopiero się uczą.
Miło by było usłyszeć, co było nie tak - łatwiej wtedy poprawić sugestie i uwagi proszę przesłać na email sklep@swiatmodeli.eu

Do Włocławka warto w przyszłym roku pojechać choćby dlatego, aby zobaczyć naprawdę rewelacyjne (architektonicznie) Centrum Kultury Stary Browar.
I o to chodzi warto wejść i zapoznać się ze skarbami w Browarze. Tak dla ścisłości to Centrum Kultury Browar B - a nie Stary Browar który znajduje się w Poznaniu

Pragnę podziękować za wsparcie i bezinteresowną pomoc przy montażu makiet - chylę czoła Jarkowi, Arturowi i Rolandowi

Mafo super fotki dzięki
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.336 56 1
#26
Jest się z czego cieszyć, ponieważ makieta modułowa pojawiła się w nowym miejscu promując nasze hobby a do tego wstęp był za darmo :) Zdziwiła mnie mała liczba odwiedzających, ale może wynikało to z pory obiadowej. Plus za stoiska z ciekawym asortymentem i stoisko PIKO na którym można było na żywo zobaczyć SU45 - a nie miałem jeszcze do tego okazji. Co do samych modułów, było kilka nieobsadzonych zielenią co trochę psuło odbiór oraz na części modułów rzuciły mi się w oczy przewody polutowane do zewnętrznej części szyny, paskudne ;)
 
Reakcje
9 0 0
#27
W imieniu moim i kolegów z Bydgoskiego klubu dziękujemy za zaproszenie na imprezkę do Włocławka. Wróciliśmy zadowoleni z super imprezy i już nie możemy się doczekać następnej edycji. Pozdrawiamy i Do Zobaczenia na następnych imprezach:).
 

Podobne wątki