• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pm36-1

Butter

Użytkownik
Reakcje
103 0 0
Odpowiem tak... Przedstawione numery inwentarzowe rysunków z pewnością wskazują na pozycje ze zbiorów własnych Muzeum Kolejnictwa - wiem, gdyż kilkukrotnie z nich korzystałem. A czy wspomniane teczki są puste, czy pełne? Tego nie wiem. Mnie osobiście dokumentacja Pm36 nigdy nie interesowała...
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
do wizualizacji Pm36-1 można by użyć tej wizualizacji, zajebisty klimat !

poza tym tekstura lustrzana nie ,,pasi,, ni jak do blacharki, aż tak cudownie to nie było,
było pięknie w lakierunku , ale nie aż tak
 

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
995 62 25
Ciężko pomyśleć i dojść do wniosku, że rysunki zostały skompresowane aby mogły być TU opublikowane? Napisz do osoby, która publikowała interesujący rys to może Tobie udostępni w pełnym wymiarze.
 

Piotzer

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
Zapytam się Stacji Muzeum wtedy kiedy będę miał czas, czyli jednak musiałem po prostu do nich ponownie napisać aby cokolwiek znaleźć. (Lecz już wtedy pisałem kiedy wspominałem na początku i zbytnio nie wypaliło)
 

pancernik

Użytkownik
Reakcje
33 0 1
Chciałbym się dołączyć do tych których by bardzo chętnie zobaczyli te plany opublikowane na tym form w (bardzo) wyskokowej rozdzielczości.
Nie tylko jako podstawę na możliwy model, ale także żeby się zapoznać konstrukcji, oraz jako samą ciekawostkę.
Taki przekrój nawet by pasował jako ładny plakat.
 
Reakcje
59 2 0
Ja również chętnie bym zobaczył te plany. I rozumiem, że ktoś musiałby poświęcić swój czas i zapewne pieniądze, żeby wybrać się do SM a potem zeskanować w wysokiej rozdzielczości te plany. Dlatego też mogę się 'dorzucić' do puli za tą usługę.
 
Reakcje
46 7 1
Chciałbym się dołączyć do tych których by bardzo chętnie zobaczyli te plany opublikowane na tym form w (bardzo) wyskokowej rozdzielczości.
Nie tylko jako podstawę na możliwy model, ale także żeby się zapoznać konstrukcji, oraz jako samą ciekawostkę.
Taki przekrój nawet by pasował jako ładny plakat.
Ja również chętnie bym zobaczył te plany. I rozumiem, że ktoś musiałby poświęcić swój czas i zapewne pieniądze, żeby wybrać się do SM a potem zeskanować w wysokiej rozdzielczości te plany. Dlatego też mogę się 'dorzucić' do puli za tą usługę.
Tak samo, mogę dorzucić do puli.
Tak, jak wcześniej już tu pisałem to już jest zdigitalizowane i można za darmo zamówić w SM, trzeba tylko złożyć wniosek o udostępnienie! Tu na forum nikt wam tego nie da, bo są objęte prawami własności.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
D
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 2
Koleje w Polsce 6
Koleje w Polsce 11

Podobne wątki