• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pm36-1

Robert

Znany użytkownik
Reakcje
475 1 0
#61
Ale ten pan obiecał wujkowi stryjka, ze strony dziadka szwagra, że nikomu nic nie powie. Wiem, ale nie powiem. Poza tym, stwierdził, że jesteśmy za cieńcy, żeby rozczytać te papiery.... Czy jakoś tak.
 

AdrianL

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 0 0
#63
No cóż,także ja słyszałem już dawno temu o istnieniu tej dokumentacji u gościa w Krakowie.
Zastanawiam się tylko dlaczego ten ktoś milczy ? Czy chce zabrać te papiery do grobu jak co niektórzy inni miłośnicy kolei?
Jeżeli czytasz to forum kolego ! czego Ci potrzeba,abyś udostępnił te plany? chcesz na nich zarobić czy o co Ci chodzi? Napisz konkretnie krótko i na temat,a nie takie ceregiele już kilku lat prowadzisz !!!
Jeżeli udostępnisz choćby główne rzuty parowozu i podzespołów deklaruje zaprojektowanie i wydanie nakładem wydawnictwa modelu kartonowego w skali 1:25 dla modelarzy czy innych hobbystów.
Prace rozpocznę natychmiast po otrzymaniu choćby kopii tych planów- przemyśl to !!
Adrian Wandtke
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#64
Panie Wandtke, rozumiem rozgoryczenie i niepohamowaną rządzę stworzenia modelu w oparciu o te ,,papirenn,,.
Ale trochę ciszej ,ten wątek jest nastrojowo sentymentalny, bo jak się wzbudza demony to nas pozamykają. Coś jak pucha Pandory.
Wiesz Pan do czego zmierzam i co ciśnienie może wywołać.
 
Ostatnio edytowane:

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#65
stwierdził, że jesteśmy za cieńcy, żeby rozczytać te papiery.... Czy jakoś tak.
A tak, było coś takiego, to chyba był @tomek 05
Popieram Cie Drlukasz.
Te od Pm też płachty wielkie.
Dziwne że ci co nie zrobili nic najwięcej robią szumu.
Jak ktoś będzie budował model na poziomie takim co by mógł wykorzystać takowe plany i je zrozumie(dla początkujących na nie wiele sie przydadzą)to mu udostępnie.
Na co komu plany co nigdy nie zrobi Pm ani innego modelu???
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
#66
tomek 05 napisał(a):
....Na co komu plany co nigdy nie zrobi Pm ani innego modelu???....

AdrianL, zaprojektowałeś modele Pm2 i Pm3 w skali 1:25 w kartonie, ale jak wyżej !
że tobie się jeszcze chce , mnie już dawno się odechciało :)
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
#70
Kiedyś opracowałem blachy do tej Pm36-1 na podwozie Br01(prawie pasuje, ale uwzględniłem tam również wymianę prowadzenia krzyżulca i nowy krzyżulec oraz nowe silniki parowe) , na podstawie dostępnych rysunków i zdjęć(zdjęć szczególnie tych z hameryki) ale porzuciłem temat a potem szlag wszystko trafił na padniętym dysku :)
 

spptkw2

Znany użytkownik
Reakcje
46 3 0
#74
Zgodnie z moją deklaracją udało się zeskanować zdjęcie które wcześniej przedstawiałem w wątku jako ksero.
Pm36-1, Poznań czerwiec 1940r.
Podziękowania dla Tomasza R. z Tarnowskich Gór za udostępnienie zdjęcia do skanowania.

11.jpg
2.jpg
 

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
987 1 0
#79
Załączam kilka zdjątek, co prawda mało odkrywczych i słabej jakości ale myślę że się przydadzą w celach skompletowania. Fotografie znalazłem na forum Odkrywcy w wątku "Wrzesień 1939".
poc_copy4.jpg fffffffff.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
D
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 2
Koleje w Polsce 6
Koleje w Polsce 11

Podobne wątki