• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pm2-32 MICRO METAKIT

OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
#3
Jeszcze brakuje tego żebym fotografiki na starość się uczył i tak twardy dysk pod czaszką się zawiesza... :D od tych info na kozaku :roll:
 

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#12
Krzysztof29it napisał(a):
i nadal jest , a dokładnie 2090
tylko nie wchodzić z linku a ze strony Parowozika w nowości na 2009
Jak zwykle cena mocno wyśrubowana - chwilę poszukałem i w niejednym sklepie internetowym znalazłem ten sam model w ofercie za circa 1900 euro. W tym przypadku 1/10 ceny robi różnicę ...
 
OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
#13
Cena rynkowa, wszędzie można się targować w Metakicie też.
Dla mnie jast warta tych pieniędzy, które wydałem. Detale, lakier zajeb....te
To co mnie zbulwersowało na pierwszy rzut oka to brak swiateł i nędzne oznaczenia
(tabliczki). Nie jezdziłem bo póki co nie mam po czym, poza tym super.
 
Reakcje
35 0 0
#16
OK, to teraz rozumiem dlaczego są marne. To spore niedopatrzenie producenta - jak już kilka osób pokazało wykonanie białych napisów wysokiej jakości jest możliwe. Dzięki za odpowiedź.
pozdrawiam,
szymon
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#18
Jak gdzieś już było pokazane, to tabliczki nie miały nawet opiłowanych wąsów od wycinania z ramek.
By nie wywoływać, zbędnych i jałowych dyskusji to widziałem modele parowozów MM i Bawarii na własne oczy i co mnie bardzo uderzyło, to że wyglądały jak blaszane ''zabawki''. Nie miały żadnej faktury, jak np. odlewy Weinerta. Lakier z połyskiem i mosiężne oznaczenia przywoływały fotografie parowozów opuszczających dopiero co fabrykę.
Mechanizmy ruchu, wszystkie drążki i wiązary były zaś tak filigranowe i delikatne, że aż w głowie się nie mieści jak wytrzymują wszystkie przeciążenia podczas jazdy. Chyba, że są kupowane do gabloty raczej.
 
OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
#19
Powiem krótko,
taki mają warsztat a nie inny.Wypuszczają 20-30 sztuk. Przypieprzyć się na pewno jest do czego. Czuje się TOWARZYSTWO na siłach ? To zrobić lepiej!!!
Zapewniam, że wolałbym kupić w kraju
Pozdrawiam
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13
Tabor 1
Tabor 54
Tabor 6
Tabor 71

Podobne wątki