• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

platforma Sggmrs [Hobbytrain]

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#23
u mnie też jeżdżą - pewnie te same co na Pradze ;-)

ciekawe czy tę farbę da się łatwo zmyc i co będzie pod spodem?
tzn, czy położenie nowej farby poprawi efekt wizualny tegoż wagonu
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#24
Misiek napisał(a):
czy położenie nowej farby poprawi efekt
Przed położeniem nowej powłoki to by trzeba tu i tam coś obrobić, widać nieco nadlewków. Parę detali dotrawić...
Czy u Ciebie Misiek występuje problem na łukach opisany na tym szwajcarskim forum?
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#25
Misiek napisał(a):
... czy położenie nowej farby poprawi efekt wizualny tegoż wagonu
położenie nowej farby (po zdjęciu starej) trochę poprawi, ale niewiele. Zwróć uwagę, iż sam odlew jest "niewyra¼ny". Jest to efekt kiepskiej jakości formy lub zastosowania tańszego materiału (stopu), albo - "dwa w jednym".
Mnie dobił układ jezdny, a w zasadzie łożyskowanie osiek w tak miękkim materiale.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#26
chwila na testy
za gagarem czy Brawą V100/BR202 je¼dzi toto znośnie.
nie chciało mnie się za to podczepiać większej ilości wagonów, żeby zobaczyć jak się to w składzie sprawuje

problem z tymi dynksami na połączeniu sekcji - chyba o to chodziło na szkopskojęzycznym forum
o ile dobrze zrozumiałem nie zachodzą na siebie, tylko się blokują
nooo... jest to możliwe
ale wg mnie wynika ze zbyt ciasnych łuków. Ja testowałem tylko jazdę w kółko na promieniu 261mm
trzeba zobaczyć na minimalnym N-ormowym. ale nie sądzę, żeby nas to tyczyło.
mam nadzieję,

"w gruncie rzeczy" - z daleka patrząc wagonik wygląda znośnie... w składzie innych (lepiej wykonanych :D )powinien być OK
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
A
Tabor 1
Tabor 3

Podobne wątki