• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Plany Pendolino potrzebne

elvin101

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,

jestem studentem Architektury Wnętrz. W tym roku robię dyplom poświęcony aranżacji wnętrz pociągu Pendolino. Od półtora tygodnia jestem zlewany przez PKP Intercity w sprawie nadesłania mi jego planów. Mam naprawdę wielką prośbę do Was - jeżeli ktoś jest w posiadaniu nawet planów podglądowych prosiłbym o ich nadesłanie do mnie albo jak ktoś się orientuje gdzie indziej mogę ich szukać proszę o kontakt. Moj email: elvin.mazur@gmail.com

Z góry dziękuję
 

Konrad Lewandowski

Znany użytkownik
Reakcje
292 0 0
#5
Witam,

jestem studentem Architektury Wnętrz. W tym roku robię dyplom poświęcony aranżacji wnętrz pociągu Pendolino. Od półtora tygodnia jestem zlewany przez PKP Intercity w sprawie nadesłania mi jego planów. Mam naprawdę wielką prośbę do Was - jeżeli ktoś jest w posiadaniu nawet planów podglądowych prosiłbym o ich nadesłanie do mnie albo jak ktoś się orientuje gdzie indziej mogę ich szukać proszę o kontakt. Moj email: elvin.mazur@gmail.com

Z góry dziękuję
Z całym szacunkiem. IC od Ciebie chce planów pociągu Pendolino? To raczej oni powinni Tobie je przekazać skoro są właścicielem tych pociągów. Jakaś dziwna sprawa.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#6

Konrad Lewandowski

Znany użytkownik
Reakcje
292 0 0
#8
O to właśnie skutek pseudo-młodzieżowej nowo-mowy:



Myślę (ale nie jestem pewien), że to nowy kolega chciałby dostać te plany od PKP IC, a nie odwrotnie. Proszę o przetłumaczenie określenia "zlewać przez kogoś".:p
No tak, w tę stronę bardziej pasuje... hmmm, chyba mnie nie dziwi, że nie raczą odpowiedzieć w takiej sprawie. Myślę, że bez pomocy ze strony uczelni nie dasz rady czegokolwiek od IC uzyskać.
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.268 58 3
#9
Poniekąd PKP IC to firma państwowa i tam obowiązuje KPA (Kodeks postępowania administracyjnego) zgodnie z którym mają czas na odpowiedź 30 dni a kolega po 7 dniach się niepokoi.

P.S. 30 dni na PKP IC to pojęcie względne:gwizd:
 

Konrad Lewandowski

Znany użytkownik
Reakcje
292 0 0
#10
Poniekąd PKP IC to firma państwowa i tam obowiązuje KPA (Kodeks postępowania administracyjnego) zgodnie z którym mają czas na odpowiedź 30 dni a kolega po 7 dniach się niepokoi.

P.S. 30 dni na PKP IC to pojęcie względne:gwizd:
Hmm, zależne od przyjętego rozkładu jazdy...:D
Sądzę, że skoro wydali miliony na projekty wnętrz i farbę, to teraz mogą nie chcieć planów ujawniać jakiemuś nikomu nieznanemu studentowi. Przecież to może wywiad gospodarczy. Ja zacząłbym od urzędowego pisma w tej sprawie z rektoratu do działu marketingu lub innego od kontaktów z mediami i publiką. Chyba taką ścieżkę należy obrać.
 

Podobne wątki