• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Plany nastawni Ra oraz Ra1 z Raciborza

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Posiada może ktoś plany nastawni bramowej Ra oraz nastawni Ra1 ze stacji Racibórz? Może były gdzieś kiedyś publikowane jakieś plany tych obiektów? Potrzebuję wymiarów obu budynków, a pojechać i latać tam z miarką było by karkołomnym przedsięwzięciem...chyba żeby pościągać mniej więcej wymiary ze zdjęć, co jest bardzo mierną metodą, a na pewno bardzo mało dokładną.



Kamil K.
 

Izone

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Mogę popytać o plany( ogólne wymiary ) tych nastawni bo się wybieram do Rodzinki a a cześc rodzinki pracuje na kolei .. jeśli się nie uda to coś się postaram zmierzyć na na szybko bo dokładnie to tego nie widzę bo ostatnio tam gonią ostro :( przynajmniej mnie i kumpla jak byłem ostatnio )
 

Podobne wątki