• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Plany małej dioramki H0e

OP
OP
Kacperek_o2
Reakcje
49 4 1
#44
Ja nie dawałem jednej grubej warstwy tylko 2 cienkie i po prostu muj aparat nie odwzorowywuje tak dobrze kolorów jakie są w rzeczywistości i to miejsce gdzie zrobiłem zdjęcie pomalowałem przypadkiem kawałek trawy i przez to wydaje się że warstwa jest taka gruba.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Kacperek_o2

Kacperek_o2

Użytkownik
Reakcje
49 4 1
#49
Narazie nic nie robiłem na makiecie. teraz robię plan do wydruku laserowego modułu, planuję zrobić stacje płaczki i w międzyczasie zrobiłem trawo sadzarkę
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Kacperek_o2

Kacperek_o2

Użytkownik
Reakcje
49 4 1
#51
Zacząłem robić plan do wydruku laserowego stacji płaczki, lecz pomyliłem się i stacja jest dłuższa niż myślałem. Więc wracam do budowy Polwicy. I znowu prosiłbym o zdjęcia. ;)
 
OP
OP
Kacperek_o2
Reakcje
49 4 1
#55
Dawno się nie odzywałem. A nie odzywałem się dlatego bo zamówiłem skrzynkę. Niedługo powinna być i pewnie jak dojdzie rozpocznę nowy wątek. Ale jeszcze na tym jeszcze raz prosiłbym o zdjęcia stacji Polwica.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 3

Podobne wątki