• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Plany EP09

pyro

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
#2
Epoka ta nie różni się niczym od starszych, poza zmienionymi reflektorami i wywaleniem jednej skrzyni spod pudła. Co do świateł to mogę Ci tylko podać rozstaw: 1450mm pomiędzy środkami reflektorów (nie świateł białych). A no i nie do przeoczenia to pantografy połówkowe.

Pozdrawiam.
 

pyro

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
#7
Gpm zwalił kilka detali w swoim opracowaniu, zresztą tak samo była opracowana EP09 z modeli kartonowego fana, tyle że tam była jako wkładka do gazetki i jako model dla dzieci.
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#10
W projekcie nie ujęto kilku rur, zbiornika wyrównawczego, zgarniacze też trzeba wykonać trochę inaczej. Tyle na razie zauważyłem (mój będzie jeżdził i jest z mosiądzu) nie mam jeszcze podwozia dlatego nie wiem co jeszcze jest nie tak. Jak coś zauważę to napiszę (może już w nowym wątku) :D
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#14
Ostbahn napisał(a):
krzychu12231 napisał(a):
Również poszukuję planów elektrowozu EP09. Nie interesuje mnie pracowanie GPM ani te ze Znoka. Ma ktoś jakieś namiary?
Może takie ze Świata Kolei? Bodajże numer 8/2003
A jaka jakość tych planów?

Rotor72 napisał(a):
krzychu12231 napisał(a):
Teraz siedzę przy TKt48-191. Też skopany.
Mnie najbardziej uwierał ten błąd, ale łatwo go na szczęście naprawić. Dopatrzyłeś się tego?
Szczerze mówiąc: Nie :oops: Niespecjalnie się do tego modelu przyłożyłem, ot tak aby poćwiczyć wycinanie z blaszki. Ale to jeszcze poprawię. Dzięki.
 

Podobne wątki