• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Planuje] Projekt - Makieta HO - wspaniałe hobby od nowa

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Coprawda to nie mój wątek, ale też nie użytkownika Railways, który mógłby założyć swój i tam się chwalić swoimi postępami w budowie makiety...
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Może krecikowi nie przeszkadza, że ktoś mu się wcina w wątek. Mnie trochę zaburza ogólny zarys tematu makiety krecika, więc mnie obchodzi :p ;)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
Krecik Ty robisz swoja makiete w garazu?jak tak to masz wieksze pole manewru calkiem ajny pomysl na makiete, ta kolejka czerwona DB co to za cudenko?
 

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Czyżby to był kolejny cudowny pomysł, kolejnego naszego początkującego modelarza ,aby swoje dokonania przezentować w temacie zupełnie kogoś innego , na dodatek psując bardzo dobry efekt jego dokonań , jakimś za przeproszeniem dywaniarstwem ?
 
OP
OP
K

krecik

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Szczerze mówić, temat idzie jak krew z nosa.
Wolno i mozolnie (no bo sam dłubię, i jeszcze rodzinka, i praca, to czas po nocy tylko).
W weekend znowu trochę kabli dłubnę.
Czas kupić semafory.

Szczerze "Railways" mógłbyś poprosić o porządek i rozdzielenie wątków.
To by było bardziej przejrzysto.

Co do czerwonej loko to BR 103 firma Fleischmann model 4377, upgade-owany do DC.
 
OP
OP
K

krecik

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Żeby nie było, że nic się nie dzieje. No dzieje, się, dzieje, ale troszkę jak na budowie u nas. Raz do przodu, raz do tyłu, trochę dłubania było.
Całe torowisko wykończone na poziomie zero. Teraz trwają prace przy elektryce.

Widok na stację (przyszłą) od strony tunelu (przyszłego) ;)

Ogólny pogląd na układ toru na poziomie 0

Wjazd do tunelu nr 1 na poziomie zero.

Elektryka - silniczki są :)

Elektryka - samodzielnie wykonane moduły '"inspirowane" BM-1 Lenz'a do zatrzymywania po ludzku składów.

Plan: uruchomić poziom 0 do końca lata. To tyle Panowie, wszelkie uwagi mile widziane.
 

Załączniki

Podobne wątki