• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Planuje] Literatura - moduły.

Reakcje
0 0 0
#1
Witam,

Chciałbym powoli rozpocząć przygodę z budowaniem 3 modułów szlaku. Czy ktoś może polecić jakąś literaturę na początek? O kolei nie wiem kompletnie nic. Akceptowalnie jezyki to pl, en, de.

Pozdrawiam,
Oskar
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Re: Literatura - moduły.

Oskar napisał(a):
Witam,

Chciałbym powoli rozpocząć przygodę z budowaniem 3 modułów szlaku. Czy ktoś może polecić jakąś literaturę na początek? O kolei nie wiem kompletnie nic. Akceptowalnie jezyki to pl, en, de.

Pozdrawiam,
Oskar
Polecam Forum :D
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#4
Re: Literatura - moduły.

Oskar napisał(a):
Witam,

Chciałbym powoli rozpocząć przygodę z budowaniem 3 modułów szlaku. Czy ktoś może polecić jakąś literaturę na początek? O kolei nie wiem kompletnie nic. Akceptowalnie jezyki to pl, en, de.

Pozdrawiam,
Oskar
Wpadnij do klubu KKMK w poniedziałek, właśnie budujemy parę modułów na wystawę w Czechach zobaczysz, pomacasz, pogadasz i pomożesz.

Marek
 

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
81 1 0
#5
Re: Literatura - moduły.

Ja osobiście bym polecił skany ze Świata Kolei tam jest bardzo dużo ciekawych artykułów od budowy segmentów, aż po zielen....
 
OP
OP
Oskar
Reakcje
0 0 0
#7
Re: Literatura - moduły.

Marek Klimczyk napisał(a):
Wpadnij do klubu KKMK w poniedziałek, właśnie budujemy parę modułów na wystawę w Czechach zobaczysz, pomacasz, pogadasz i pomożesz.Marek
Wybieram się już od pewnego czasu :) czy to sa poprawne dane:

Siedziba:
ul. św. Wawrzyńca 15
31-060 Kraków

Spotkania Klubu odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 18-20 w siedzibie Klubu.

Jesli tylko mi coś nie wyskoczy to się pojawię.

Pozdrawiam,
Oskar
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#8
Re: Literatura - moduły.

Jesteśmy też w inne dni, np. dzisiaj byliśmy, bo robimy brakujące moduły na imprezę modułową w Czechach.
Klub jest na terenie dawnej zajezdni tramwajowej, pytaj portiera.
 

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Re: Literatura - moduły.

To concierge w czerwonej liberii...
Przyjdź w poniedziałek koło 18 po prostu, czekaj przed muzeum. W pozostałe dni trzeba mieć szczęście żeby trafić.
 

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Takie cóś kupiłem w empiku

Tytuł:Modele i makiety kolejek
Autor:Markus Tiedtke
Wydawnictwo: Muza SA

Bardzo ciekawa książka. Jest tu chyba wszysto o modelarstwie kolejowym, od opisu skal do narzędzi potrzebnych w warsztacie
 

JohnyTRS

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
291 1 0
#12
Też posiadam, ale nie jest to w tym przypadku dobre źródło informacji, ponieważ

rzeczy opisane w tej książce są potraktowane ogólnikowo
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 5
Planuję 5
Planuję 20
Planuję 11
Planuję 95

Podobne wątki