• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Planuje ale.....

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.385 2 0
#2
Prosisz o pomoc doświadczonych fachowców, jednak my pierw potrzebujemy wróżbity ;)
Napisz w czego od nas oczekujesz, to być może coś doradzimy, bo z zdjęć stołu nie wiele wynika..
 

Rozczochrany

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
208 7 3
#3
Cześć.
W pierwsym watku w dziale "dla początkujących" Kris zamieścił kilka fajnych gotowych projektów. Przejrzyj je może coś Ci się spodoba.
Powodzenia i się nie łam. Też jestem świeży, ale bakcyla już złapałem.
Najważniejsze to czytaj forum. Może uda Ci się uniknąć błędów, ktorych ja popełniłem sporo.
P.s. daj chlopakom jakiś punkt zaczepienia. Wymiary, tabor, jakie ukształtowanie terenu sobie wyobrażasz. Pomogą. Zobaczysz
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#4
Blat stołu ok. Ale wydaje się być niski. Na jakiej wysokości jest blat? Jakie ma wymiary? Czy jest monolitem czy jest podzielony na części?
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.385 2 0
#11
Z tego co dziś rozmawiałem, to nowy użytkownik dopiero po tygodniu może dodawać pliki na forum. Jeżeli chcesz komuś dać do modyfikacji jakiś plik z AnyRail to najlepiej wyślij mu bezpośrednio na maila.
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.385 2 0
#13
Widzę, przynajmniej ja, ale i reszta chyba też. Zrozumiałem to tak, że próbowałeś dodać plik z anyrail i nie mogłeś, a z tego co się dowiedziałem, to na inne pliki niż zdjęcia jest bodajże tygodniowa blokada.
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
316 13 0
#20
Po co robisz makietę stacjonarną na geolineach. Sprzedaj je w cholerę a za uzyskane w ten sposób pieniądze kup jakieś tory bez tego plastiku pod spodem, choćby z Piko. Wtedy nie dość, że Ci na podmakietowe napędy np od Conrada starczy to i makieta na wyglądzie zyska.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 5
Planuję 5
Planuję 20
Planuję 11
Planuję 95

Podobne wątki