• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Planuję - makieta na pow około 20m2

kuba007

Aktywny użytkownik
Reakcje
906 1 0
#1
Witam jestem nowy na forum, od dłuższego czasu przyglądam się forum, zdjęciom i podziwiam.
Chciałem zbudować makietę w skali 0 /1:45/. Powierzchnia którą mam przeznaczoną pod makietę to około 20m2, pomieszczenie 4x5m. Część taboru już posiadam, i trochę torów/Lima/. Poszukuję jeszcze kilku zwrotnic i około 20 sztuk torów prostych.
Czy szanowni grono wie gdzie można zdobyć w Polsce w tej skali tory, widziałem na niemieckim Ebay, ale nie posiadam konta i nie znam j. niemieckiego :(
Za wszelką pomoc dziękuje :)
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#4
Na tej powierzchni to wiele nie zawalczysz z tą skalą ,no chyba że to będzie Oe to wtedy jak najbardziej można coś sensownego zbudować.
Masz może jakieś rozplanowanie torów , bo z tymi z linków to co najwyżej zbudujesz coś w stylu wesołego miasteczka.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 144
Planuję 15
Planuję 30
Planuję 5
Planuję 5

Podobne wątki