• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Planuję makietę.

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
157 1 0
#42
Niestety nie obejdzie się bez skrócenia torów prostych. Chyba, że zamiast gotowych łuków dasz flexa, zmniejszysz promień to wtedy jakoś wciśniesz ten dodatkowy tor.
 
OP
OP
daroTRN
Reakcje
0 0 0
#43
Witam wszystkich i kurcze pojawił się kolejny problem z którym nie wiem jak sobie poradzić :( spodobał mi się dokładnie ten peron
http://www.faller.de/App/WebObjects...27.1200.1225/atid.81/ecm.at/ICE-platform.html
tylko ze mam problem natury takiej na zaprojektowanym torowisku w miejscu wskazanym czerwona kreseczką mam 77 mm a jak na złość peron ma szerokość 94 mm czy ma ktoś z was szanowni koledzy pomysł jak uzyskać z 100 mm tak myślę ze wystarczy odległości między torami żeby jednak upchnąć ten peron :)? Pozdrawiam i błagam o pomoc zakochałem się w tym peronie od pierwszego razu ;)
 

Załączniki

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#44
Na zielono odcinki prostych torów które muszą być dłuższe. Odsuną dwa skrajne tory w dół. Jest na to miejsce?
Na czerwono zaznaczyłem propozycję małej zmiany. ;)
rys popraw.JPG
 
OP
OP
daroTRN
Reakcje
0 0 0
#45
Na zielono odcinki prostych torów które muszą być dłuższe. Odsuną dwa skrajne tory w dół. Jest na to miejsce?
Na czerwono zaznaczyłem propozycję małej zmiany. ;)
Zobacz załącznik 285914
Miejsce jest ale trochę nie mogę się spasować na dole samym ;) ale dziękuję za pomoc powalczę jeszcze ;)
Udało mi się jakoś mam 121,7 mm :D dzięki :D
 
Ostatnio edytowane:

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
439 8 0
#46
Propozycja:
Daro-3.jpg
i druga
Daro-4.jpg
Dodatkowo z prawej strony zmieniłem odcinki R2/7,5 na R9. We wcześniejszej wersji może nie być zachowana skrajnia.
Pytanie tylko czy całość zmieści się płycie.
[DOUBLEPOST=1428696770,1428696102][/DOUBLEPOST]Jeszcze wersja z przesunięciem do wewnątrz. Zewnętrzne tory pozostają na miejscu
Daro-5.jpg
 
OP
OP
daroTRN
Reakcje
0 0 0
#47
Propozycja:
Zobacz załącznik 285918
i druga
Zobacz załącznik 285920
Dodatkowo z prawej strony zmieniłem odcinki R2/7,5 na R9. We wcześniejszej wersji może nie być zachowana skrajnia.
Pytanie tylko czy całość zmieści się płycie.
[DOUBLEPOST=1428696770,1428696102][/DOUBLEPOST]Jeszcze wersja z przesunięciem do wewnątrz. Zewnętrzne tory pozostają na miejscu
Zobacz załącznik 285927
Marqus dzięki również Tobie mam nadzieje, że masz świadomość, że przerabiałeś swój projekt po raz kolejny :) wykorzystałem pierwszą propozycję druga nie chciała się spasować po BWL-R3.... dziękuję ;)
 

Podobne wątki