• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Planuję dioramę?

Reakcje
17 0 0
#1
Witam temat takie a nie inny ale już wyjaśniam . Zastanawiam się nad budową dioramy ..no właśnie zastanawiam się . Od małego chciałem mieć kawałek makiety mimo iż pracuję na kolei i mam styczność z całą PKP-owską otoczką nadal chodzi mi po głowie budowanie dioramy ... problem jest jeden nigdy tego nie robiłem .
Doradźcie ....czy zółtodziub w temacie budowy świata miniaturowego podoła wyzwaniu w zbudowaniu aby to wyglądało to ładnie ? Czy lepiej odpuśćić i komuś zlecić zrobienie dioramy ?

Co do dioramy to chciał bym aby to było w skali H0 i wymiarach 80x40 .
 

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
#2
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, po prostu.

Raczej nie wyjdzie Ci od kopa, ale nie każdemu wychodzi. Może nie będzie tak pięknie jak u Heńka Stara, ale to nie powód by nie zaryzykować. ;)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#3
Doradźcie ....czy zółtodziub w temacie budowy świata miniaturowego podoła wyzwaniu w zbudowaniu aby to wyglądało to ładnie ?
Myślisz że ktokolwiek tu urodził się z takimi umiejętnościami, ja dziewiętnaście lat temu hodowałem jeszcze kaktusy,a dziś jaki ze mnie mądrala.;)
Próbuj, ucz się, nic nie sprawia takiej radości jak tworzenie czegoś własnoręcznie.:)
 
OP
OP
G
Reakcje
17 0 0
#4
Dzięki za odpowiedzi. Czasu mam mnóstwo więc zaryzykuję i spróbuje coś zrobić.

Narazie muszę zacząć od lektury i przejrzeć wszystkie tematy zwiazane z budową i nie tylko .
Pozdrawiam
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#5
Dzięki za odpowiedzi. Czasu mam mnóstwo więc zaryzykuję i spróbuje coś zrobić.

Narazie muszę zacząć od lektury i przejrzeć wszystkie tematy zwiazane z budową i nie tylko .
Pozdrawiam
Nie czytaj tylko wypocin teoretyków, polecam Inkson, Heniek Star,chłopcy z GGM i BGM i jeszcze kilku.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 5
Planuję 5
Planuję 20
Planuję 11
Planuję 95

Podobne wątki