• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Plan makiety

przemeczek49

Nowy użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Witam serdecznie

Już od ponad 2 lat staram się dla syna zbudować makietę (brak czasu) szukałem gotowej ,ale jest tego mało i układ zbytnio nami się nie widział. Jest jedną makieta na aukcji ale 500 km ode mnie . Czy jest osobą która pomogłaby mi w programie SCARM stworzyć projekt ?
 

Załączniki

michal2301

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Kolego a przeglądałeś forum? jest tu temat pokazujący różne układy torowe na makietę. Musisz określić ile masz miejsca, jaki maksymalny wymiar, no i oczywiście jaki masz budżet bo to też istotna sprawa przy rosnących cenach.
 
OP
OP
P

przemeczek49

Nowy użytkownik
Reakcje
2 0 0
#3
Kolego a przeglądałeś forum? jest tu temat pokazujący różne układy torowe na makietę. Musisz określić ile masz miejsca, jaki maksymalny wymiar, no i oczywiście jaki masz budżet bo to też istotna sprawa przy rosnących cenach.
Bardzo dziękuję za cenne rady. Masz rację nie określiłem najważniejszych kwestii. Trochę torów już zgromadziłem i nawet wstępny plan makiety był ,ale przeprowadzka i narodziny 2 syna zaprzepaściły plan budowy. Zaraz będę przeglądał forum
 

Załączniki

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#4
Czy jest osobą która pomogłaby mi w programie SCARM stworzyć projekt ?
Tak, nie ma problemu - w wolnych chwilach mogę pomagać. Tak jak wyżej napisał jeden z kolegów - potrzeba nam nieco informacji. Przede wszystkim wymiary płyty/makiety, a dalej to mniej-więcej co chciałby Kolega na ten makiecie mieć - jaki układ torowy (w przybliżeniu), jeden, dwa, trzy poziomy, dwie pętle, jedną pętlę, "8-kę", możliwość niezależnej jazdy dwóch pociągów, itd.
 

Podobne wątki