• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Plan I makiety

Reakcje
0 0 0
#1
Witam, chciałem Was prosic o ocenę mojego planu makiety. Mile widziane propozycje dołożenia pewnych elementów.
http://img27.imageshack.us/img27/6564/beznazwy1pe.jpg
http://img37.imageshack.us/img37/7151/plannx.jpg
 

Festero

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Podpisuje się pod tym co pisze Kuku, zdecydowanie szlak dwutorowy. No i postaraj się wymyślić coś żeby w środku tak pusto nie było :p
 
OP
OP
L
Reakcje
0 0 0
#9
Tak, mam taki zamiar:) podejrzewam, że środek ulegnie lekkiemu rozbudowaniu:)
Pozdrawiam
P.S . Może znacie jakieś sklepy internetowe, gdzie ceny są porównywalne z allegro??:)
 

KuKu

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#10
Pod względem zwrotnic i łuków to allegro wymiata. Ja zwrotnice kupiłem u Stan36viol ale coś teraz nie wystawia ich ale allder ma też tanio. Na tory proste oraz łuki r3 kupiłem flexy w modelmani 94 cm za ok 13 zł
 
P

Paweł Piotr

Gość
#13
KuKu napisał(a):
...Ja zwrotnice kupiłem u Stan36viol...
To bzdura - kupiłeś rozjazdy, nie zwrotnice...
Lukas:
Jeśli w miejscu zaznaczonym czerwoną strzałką nie wstawisz wstawki prostej, masz jak w banku wykolejanie taboru (jazda po kontrłuku przy bardzo małym promieniu)...
 

Załączniki

JohnyTRS

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
291 1 0
#19
Zagospodarować środek? Żaden problem - wystarczy postawić tam jakis duży obiekt przemysłowy.

Do rysunku: dodałem i przesunąłem bocznice - które można rozbudować. Przed rozjazdami powinny być jeszcze krótkie, proste wstawki, lecz nie narysowałem ich.
 

Załączniki

OP
OP
L
Reakcje
0 0 0
#20
Czy ktoś z forumowiczów ma może, albo mógłby mi pomóc w kwestii ósemki zbudowanej z torów PIKO A-GLEIS?? Ma być to ósemka z wiaduktem na przecięciu. Tworzę, tworzę i nie mogę nic wytworzyć:) Chodzi mi o plan w wintrack'u albo winrail'u. Z góry dziękuję.
 

Podobne wątki