• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 PKS, PEKAES, TRANSBUD itp.

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Przypomniałeś mi lata dziecięce tymi zdjęciami, kiedy to jeździłem do Dromexu do pracy mojej mamy i na korytarzu widziałem zdjęcia tych Manów.
 

kubamich1

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Szkoda Piotrek że przepadły te zdjęcia. Ja pamiętam te Many z Dromexu jeszcze z naszych ulic. Co prawda tylko krótkie wywrotki.. Jeden ciągnik też mi się przypomina ale nie z wywrotką a z niskopodwoziówką do koparek....
 
Ostatnio edytowane:

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Dłubię sobie stację benzynową i przeszukując sieć w nadziei na inspiracje znalazłem coś takiego. Chyba nie było tych zdjęć. Spodobały mi się zwłaszcza tare loga CPNu i stare dystrybutory.
02_Stacja_benzynowa.jpg
CPN.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Szkoda Piotrek że przepadły te zdjęcia. Ja pamiętam te Many z Dromexu jeszcze z naszych ulic. Co prawda tylko krótkie wywrotki.. Jeden ciągnik też mi się przypomina ale nie z wywrotką a z niskopodwoziówką do koparek....
Tal dokładnie krótkie z charakterystycznym logo na drzwiach.
Pamiętam i ja je z Warszawy.
 

kubamich1

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Potem dwa stały dłuższy czas na łące u chłopa w Zakręcie ale zniknęły niestety...

Tymczasem nowo zdobyte fotki starego Fiata z Pekaesu:

FB_IMG_1423096500281.jpg
FB_IMG_1423096409251.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Ja też kiedyś znalazłem fotkę Volvo F88 w barwach takich jak pekaesowskie, ale bez oznaczeń.

Volvo F88 001.jpg
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Zdjęcie pochodzi z filmu o Pekaesie, więć na 100% to Pekaes. Zapraszam na FB do grupy Historia Pekaes Warszawa - wszystko wyjaśnione:


Na zabudowie widać też napis Animex:

a także Warszawa:


a jest to ten zestaw:


Tu widać to F88 w tle:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 8

Podobne wątki