• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 PKS, PEKAES, TRANSBUD itp.

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#27
Irokez z tego co wiem i widziałem to starsze Liazy miały okna,bez okien były ostatnie wypusty.Wydaje mi się ze nie powinno być z tym problemu ponieważ wielu kierowców zamalowywała tylne okna pod kolor kabiny.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#33
Cholernie zrużnicowany sprzęt.Jelcz, Steyry, Kamazy, pomyśleć że takie wozy kiedyś robiły za takie woły robocze.Szczególnie Jelcze i Kamazy dziwnie wyglądaja w tych barwach.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.409 108 2
#39
Tym Bałtykiem to mnie na kolana powaliłeś, stary koń jestem a Bałtyk widziałem pierwszy raz aż się wstyd przyznać.
A niby się człowiek motoryzacją interesuję.
Z drugiej strony był to tak brzydki pojazd i chyba żaden nie dotrwał do naszych czasów.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#40
Tak jak pisałem autobus to zapomniane "dziecko" polskiej motoryzacji.Robiony był na podzespołach Skody, co zresztą widać w niektórych jego elementach.Chyba nie ma żadnego zachowanego egzemplarza a przynajmniej nic mi o tym niewiadomo.Ja uważam że był bardzo ładny a w towarzystwie Skody czy Mex'a ładnie wyglądałby zarówno na zlotach jak i naszych dioramach.
@ Pastka pytanko, może się orientujesz.
Czemu ten Ikarus ma tablicę tramwaj?


70_01.jpg
79_01.jpg
80_01.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 8

Podobne wątki