• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PKS Marbes

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.572 32 4
Mam pytanie, @marbes czy aby na pewno napis WUKO był wypoziomowany? Mi się wydaje (chyba tak pamiętam z lat 90), że napisy prawie zawsze szły równolegle do krawędzi beczki. A, że lubię stare zdjęcia i tego typu ciekawostki jeśli kolega dysponuje to chętnie zobaczę foto z napisem w takim układzie.
Może kolega @mafo ma wiedzę w temacie?
PS. Te pierwsze foto daję poglądowo bo wiadomo beczka inna.
WUKO.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
marbes

marbes

Aktywny użytkownik
Reakcje
375 1 0
Mam pytanie, @marbes czy aby na pewno napis WUKO był wypoziomowany? Mi się wydaje (chyba tak pamiętam z lat 90), że napisy prawie zawsze szły równolegle do krawędzi beczki. A, że lubię stare zdjęcia i tego typu ciekawostki jeśli kolega dysponuje to chętnie zobaczę foto z napisem w takim układzie.
Może kolega @mafo ma wiedzę w temacie?
PS. Te pierwsze foto daję poglądowo bo wiadomo beczka inna.
Zobacz załącznik 1047292
Nie mam pojęcia jak powinno to prawidłowo wyglądać ;) staram się wzorować na dostępnych zdjęciach (oryginałów czy modeli) ale zdjęcia takiego stara nie trafiłem. Model też nie odzwierciedla konkretnej ciężarówki, przydział i numer rejestracyjny jest przypadkowy. Z drugiej strony niewiadomo jak było po malowaniach beczek podczas remontu :)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
J
Samochody ciężarowe 5
Samochody ciężarowe 99

Podobne wątki