• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PKP CARGO katalog wagonów

B

bobby74

Gość
#2
Przeglądałem kiedyś ten katalog na stronie PKP Cargo - i nie mogłem uwierzyć, że tyle różnego taboru jeździ w ich barwach :)
A w H0 tylko węglarki i niewiele więcej...
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#3
Przeglądałem kiedyś ten katalog na stronie PKP Cargo - i nie mogłem uwierzyć, że tyle różnego taboru jeździ w ich barwach :)
A w H0 tylko węglarki i niewiele więcej...
Oj więcej, więcej.Chyba nie rozeznałeś dokładnie tematu.Nie mam teraz czasu na dokładne szukanie ale ja sam posiadam ich kilkanaście. Tylko z Roco co pod ręką:
67536;66432;66751;67095 , a mam jeszcze w brązowym malowaniu.
Falnsy Trixa niebiesko- żółte , no i kryte od Piko. Ś. M. z Rybnika ma, czy będzie miał w najbliższym czasie też coś z Cargo.
 
B

bobby74

Gość
#4
Nie no masz rację - ktoś kiedyś wydał, czasem wypłynie na platformach aukcyjnych, to fakt.
Przy czym Falnsy Trixa to podobno zły przykład ;) na polski tabor, chociaż sam je miałem do niedawna.
Ale wagonów Uaai, Uai, lub chociaż Uaais nikt nie zrobił w barwach PKP, a baaardzo mi sie podobają :ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Linki 2
Linki 0
Linki 3
Linki 5

Podobne wątki