• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PJ-Pauli - Pojazdy specjalistyczne

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#1
W tym temacie będę się starał, przedstawiać różnego rodzaju pojazdy specjalistyczne z mojej kolekcji.

Na początek Straż pożarna:







 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#2
No wreszcie się doczekałem modeli PJ-Pauli.:D
Pajero Wikinga najfajnieszy i już jakiś czas temu pisałem w temacie Michała że mi się ten model podoba.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#6
Wszystkie 3 mi się podobają, a Atego najbardziej chwila pracy przy nim , wymiana kół troszkę patyny, i ideał.;)
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Atego wygrywa prezentacje. Wymiana kół i domalowanie świateł powinno dać super efekt końcowy(y). A tak poza tematem zawsze zastanawiałem się po co strażakom są potrzebne takie kontenery. Może mi to któryś z kolegów wyjaśnić?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#8
Jak dla mnie to jednak Pajero najfajniej wygląda z tej trójki.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#11
Suzuki kompletnie do mnie nie przemawia w wersji strażackiej, ale ta T5 jaknajbardziej.Prezentuje sę bardzo dobrze aż by się chciało washa zapuścić w linie.:D
 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#16
Mi też bardziej podchodzi VW, Suzuki brakuje jakiegoś akcentu który ożywiłby ten model, np. ten pasek z boku z odblaskiem albo numer na dachu, nie wiem... cokolwiek :)

Dziś, wg. mnie jeden z najlepszych modeli strażackich jakie Herpa wypuściła w ostatnich latach





 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#20
Scania w czerwieni doskonale wygląda. Widać Herpa przyłożyła się do szczegułów - odblaski na kabinie, halogeny.
 

Podobne wątki