• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja piter_wxc - osobówek kilka

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#1
Trochę wolnego czasu zaowocowało kilkoma przeróbkami. Na pierwszy plan poszły trzy cinquecento z zestawów do samodzielnego montażu. Niestety jeden musi zostać gruntownie poprawiony. Pozostałe dwa teraz wyglądają o niebo lepiej. A do wszystkiego przyczynił się cinquecento Irokeza, którego fotki zachęciły mnie do takich kombinacji.











pozdr.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#2
To chyba najlepszy Minikit jaki Herpa wydała.Może sentyment do tych samochodów sprawia że mam takie zdanie a może to że jak widać na wyżej załączonym obrazku mozna z tego modelu zrobić coś fajnego.Musze jeszcze takiego Sportinga sobie zmajstrować.
 
M

Maverick

Gość
#4
Piter wykonaleś prawdziwe dziela sztuki z tych "cieniasów" i oba jak dlamnie to Mistrzostwo świata i okolic.(y)
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#5
Super robota mi tez bardziej przypadł do gustu ten niebieski, może dlatego ze ma czarne zderzaki a takich Fiatów było najwięcej pzdr.(y)
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#6
Niebieski też mi się podoba-całe szczęście że została mi farba z polewaczki.Miał być jeszcze żółty, ale przy malowaniu karoseria przewróciła się i lakier się usyfił, trzeba wszystko od nowa robić.
Z rozpędu machnąłem jeszcze wołgę, znów inspirując się fotkami Irokeza i merca 190.








i jeszcze W123 - BUSCH CMD



pozdr.
 
M

Maverick

Gość
#9
Wolga jak zwykle podoba mi się bardzo, co do 190ki to chyba z tego modelu więcej nie da sie wykrzesać. Natomiast beczka to już moja "ulubiona bajka" czyli po prostu chyba najlepiej wykonany model mercedesa W123 w tej skali i mimo, ze nie jest doskonaly to bardzo mi się podoba.
 

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#10
T-Modell miałem w skali 1:1 (teraz pozostały mi 2 BUSCHE CMD), fantastyczny samochód, miałem kilka youngtimerów ale W123T był najlepszy. Setki kilometrów spędzonych na różnych wycieczkach.
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#14
Witam,
udało mi się wreszcie dokończyć wspomniane wcześniej cinquecento:






i jeszcze W123 ze specjalną dedykacją dla Masztelka - model przerobiony ze niemieckiej straży pożarnej - oczywiście BUSCH




kolejny... tym razem z przyczepką kempingową:


i oczywiście wszystkie trzy razem:

pozdr.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#15
Masz bracie rękę do przeróbek. Bardzo ciekawie wyszedł ten pomarańczowy Mercedesik. Widać, że przy wprawnym modelarzu to każdy model nabiera realiów.
 
M

Maverick

Gość
#18
Beczki to auta do których mam szczególny sentyment i modele Brekiny są chyba najlepszymi modelami tego auta ale niestety też nie bez wad.
 

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Nie było mnie tu jeszcze, ale Cinquecenta są przeprofesjonalnie wykonane! Pomarańczowy oczywiście mym faworytem, ale każdemu uroku dodają uwielbiane przeze mnie czarne tablice!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 9
Samochody osobowe 1376

Podobne wątki