• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja piter_wxc - kolekcji resztki

stu

Użytkownik
Reakcje
26 0 0
#61
Scania wygląda rewelacyjnie po Twoich poprawkach, ciężko się ją rozbiera, trzeba na coś szczególnie uważać?
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#63
Nie ma tragedii, standardowo trzeba wypchnąć wszystkie bolce od spodu - dwa są od zderzaka, dwa od świateł i jeden widoczny(umnie) od całego panelu z "gryllem". Uwaga ten panel ma kilka(chyba cztery) bolce.
Tak szczerze powiedziawszy to na początek wypadałoby odpiąć "gryll" i potem leci zderzak i światła.Następnie "odpinamy" klamki w drzwiach i wnętrze nam wychodzi. Potem szyba tradycyjnie w dół. Górne halogeny wypychamy od wewnątrz.Przy składaniu panel z "gryllem" zakładamy jako ostatni.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#65
No i teraz ta nowa Scania wygląda jak prosto z drogi zdjęta. Świetnie tą miniaturkę podrasowałeś. Podoba mi się. (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#68
Pięknie zrobiłeś tą Scanie.Z taką naczepą wygląda jak zestaw typowego polskiego przewoźnika :) Świetna robota.Gratuluję.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#70
Poziom dopieszczenia można powiedzieć że standardowy jak na Ciebie , a mi się ten poziom niezmiennie podoba . Świetny zestaw wyszedł . To co sie stało z ta dioramą złomowiska przyprawia mnie o palpitacje serca .
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#72
Świetna sprawa, mogłeś jedynie jeszcze jej blendę przeciwsłoneczną dorobić, też byłbyś szybszy od producenta :p
Tłumik pierwsza klasa :) (y)
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#75
Witam i dziękuję za komentarze...
Jak jest wena twórcza, to coś się dzieje w temacie. Kolejna prezentacja - Mercedes Actros MP2 wywrota i wczoraj złożona kopareczka z estawu KIBRI 11275. Kopara przemalowana, zlikwidowany jeden siłownik z ostatniego ramienia, bo inaczej bardzo lipnie by wyglądała ta łapa do złomu. Po raz pierwszy próbowałem zrobić coś na wzór przewodów hydraulicznych - ma ktoś patent z czego?
Ja zrobiłem z jakiś "śmieci" pozostałych po siatce do ozdoby bukietów. Udało się tak, że ramię koparki jest mobilne.

Tak więc, nowe złomowisko uważam z a otwarte - wczoraj ruszyły pierwsze dostawy. Oczywiście wszystko pod kontrolą Pana Janka...
7) Kopara ATLAS + MB MP2 wywrota.
F-2017-056.jpg


F-2017-058.jpg


F-2017-060.jpg


F-2017-061.jpg


F-2017-062.jpg


F-2017-063.jpg


F-2017-064.jpg


pozdrawiam
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#77
Kapitalnie ta koparka wyszła . Nie można od niej oczy oderwać . Jeśli chodzi o złomowisko to czekam na kolejne zdjęcia tego projektu . Jak się na nie patrzy to już mi nie szkoda poprzedniego :D
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#80
Świetne fotki, koparka jak żywa. Ciekaw jestem ogólnego widoku na plac za kilka prezentacji gdy już praca tam będzie pełna parą. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149
Samochody ciężarowe 14
Samochody ciężarowe 913

Podobne wątki