• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja piter_wxc - kolekcji resztki

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#1
Witam,
kiszka totalna zakładać kolejny temat, ale wkurzyłem się gdy 20 stron mojej historii na tym forum poszło w pi...u , bo chyba źle zamieszczałem foty....trudno, zdjęcia są i powoli sobie je będę wrzucał ( nie tu, żeby nie robić syfu) w grupach tematycznych i zawsze będzie można pooglądać.
Nie mam zupełnie czasu na dłubanie, pierwsza diorama wylądowała na śmietniku, druga(ta ze złomowiskiem) jest idealna do zabawy dla 4,5 letniego syna...trzecia ciągle jest....niedokończona.
Skurczyła się kolekcja - zostało kilka modeli do których mam sentyment, kilka oczekujących na przeróbki, sporo plastiku żeby coś powstało.... Do tego jeszcze chłopaki na forum trzepią samoróbki-poloniki jak ciocia Jadzia drożdżówki, a ja ciągle stoję na parkingu z mlekowitą - no jest dramat.
Ale zobaczymy...
Niestety , ale na początek będą odgrzewane buły - na początek

1) Renia z malowaną kabiną pędzelkem - ciągnik ma już trochę lat, ale w zestawieniu z Kempfem pasuje mi najbardziej wizualnie. Całość "upstrzona" kalkami i zakurzona zwykłymi pastelami startymi na papierze ściernym.
2015-F-031.jpg

2015-F-030.jpg

2015-F-029.jpg

2015-F-028.jpg

2015-F-032.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#3
Pięknie pomalowałeś tą Renię. Jestem pod wrażeniem. Brudzing też mi się podoba. Czerwona, jak dla mnie, fajniejsza. (y)
 
Reakcje
10.674 67 1
#4
Bardzo fajnie że Ci się chciało założyć nowy temat i pokazywać od nowa swoje modele . Poprzedni często sobie przeglądałem bo lubię Twoją kolekcję i zawsze się ją fajnie oglądało . Renault z kempfem dla mnie bomba . Bardzo fajnie sie prezentuje w swojej prostocie .
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#6
No to niezłe te resztki Piotrze pokazałeś,(y) a nad stratą fotek nie rozpaczaj bo zawsze możesz wskazać u, którego kolegi z forum, w jego kolekcji te modele się znajdują.;):D:ROFL:
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#11
Dziś kolejny model, który został w kolekcji (synowi się podoba). Oczywiście składak. Ciągnik kupiony bez elementu z wycieraczkami, który został powielony w silikonie i odtworzony z "płynnego plastiku". Pogrzebane w kabinie i przy naczepie + kalki (TL decals) i oczywiście skrętne osie.
2) Brzydal
2015-F-023.jpg

2015-F-022.jpg

2015-F-024.jpg

2015-F-025.jpg

2015-F-027.jpg
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#14
Świetnie dopieszczony mesiek (y) bardzo mi się podobają te bajery w kabinie, robisz je tak perfekcyjnie... ahh :) cały skład prezentuje się wybornie, kusi, zachwyca... i robi zazdrość :D hehe :)
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#20
Tak mnie dziś naszło i dokończyłem tak jak powinno być zielonego DAF'a , który wyglądał tak:
2016-H-020.jpg


Teraz prezentuje się lepiej, dostał nowe trąbki i antenki , których grubość mnie satysfakcjonuje...i to okienko

3) DAF + naczepa z kontenerem Athearn
2016-H-021.jpg


2016-H-022.jpg


2016-H-023.jpg


2016-H-024.jpg


2016-H-025.jpg


2016-H-027.jpg


pozdr.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149
Samochody ciężarowe 14
Samochody ciężarowe 913

Podobne wątki