• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja piter_wxc - kolekcja

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Mlekovita jaka by nie była zawsze będzie genialnie wyglądała pod Magnumką. Typowy widok z naszych dróg. Gratuluję wykonania! (y)
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Zrobiłem w sumie trzy , dwie pojechały w Polskę a to jest ostatnia - różni się tym ,że kalka jest na cały bok naczepy i chyba najdłużej była robiona - sam nie wiem dlaczego. Teraz mógłby ktoś zrobić z tą inną grafiką, chętnie się dołączę , a dwa takie zestawy świetnie by wyglądały.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Mlekovita jest rewelacyjna - bardzo często widzę takie zestawy pod wrocłaskim Makro. Twoja prezentuje się fantastycznie!
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Kolejna malowanka - DAF , ex Ter Linden obecnie przemalowany i skończony , chyba zostanie pod kontenerem, aczkolwiek z tą plandeką też dobrze wygląda...
2016-H-020.jpg


2016-H-027.jpg


2016-H-025.jpg


2016-H-024.jpg


2016-H-023.jpg


2016-H-022.jpg


2016-H-032.jpg


pozdrawiam
 

kiwi

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
88 3 0

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Kolejne super dzieło z twojej strony wzbogacone o odpowiednie detale które dodają pełnego realizmu i smaczku temu dafikowi ;) świetnie prezentuje się zarówno z puszką jak i firanką lecz moim zdaniem 3ośka to chyba jednak powinna targać puszkę :) świetny model(y)(y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Kolejny świetny model z Twojej ręki . Mi pasuje pod obiema naczepami . Zapomniałeś tylko o jednym , a mianowicie świetlik w globie zamalowałeś . Powinien być tam taki cienki pasek .
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Hohoh panie,model widzę że wyszedł rewelacyjnie jak dla mnie Daf w takim malowaniu i po takim dopieszczeniu wygląda mistrzowsko a do twarzy mu i z kontenerem i z plandeką :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Zdecydowanie lepiej pasuje pod kontener w tej konfiguracji. Tylko tak jak zauważył Bartek, brakuje czarnego paska na przodzie dachu i trochę to dziko wygląda. Chyba że jest to jakieś "Daleszyce Limited Edition".
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
pasek próbowałem zrobić malując kalkę , ale muszę znaleźć kawałek czarnej kalki i będzie wtedy ok...w sumie to kilka razy widziałem Dafa z tą szybką w innym kolorze niż czarna, może folia, a może pomalowana.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Świetnie zrobiony ten Daf. Pięknie odwzorowałeś wnętrze kabiny. (y) Jak dla mnie to dużo lepiej wygląda z puszką.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Jak zwykle super robota , trochę żółty przebija na tyle kabiny i dziwię się że malujesz fajny model , zamiast pomalować po prostu białą kabinę ;)
Kontener świetnie zwaloryzowany.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Zdecydowanie lepiej i bardziej prawdopodobnie wygląda pod naczepą podkontenerową. Proponuje jeszcze dać kalkę albo inny czarny materiał w miejsce okna na globie.
 

Podobne wątki