• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja piter_wxc - kolekcja

OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
O nie, Jarekom to inna kategoria poza tym jest tu kilku mistrzów...od tworzenia modeli, świetnych antenek(których muszę się nauczyć robić) , kalek, zaawansowanych przeróbek, malowania, dioram, i innych pierdółek.
A poza tym , każdy mistrz musi mieć czas na wenę twórczą i dystans do tego co robi, bo czasami można paździerza wystrugać myśląc ,że to cudo....a potem czarę goryczy trzeba łyknąć.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Jak tylko widzę w powiadomieniach, że dodałeś załącznik do tematu wiem że będzie grubo. I tak jest po raz kolejny. Kolor genialny, konfiguracja genialna, to że kabina jest bez spoilerów, genialnie i graty we wnętrzu to bajka :) A co do naczepy.. i puszka i firana leża na nim idealnie, ale jednak puscher kwalifikuje go bardziej pod puszki.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
SUPER ten Dafik. Szczególnie w konfiguracji z kontenerwm mi się podoba. Mnogość detali w ciągniku jak i naczepie robi kolosalne wrażenie. Podoba mi się środek kabiny.
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Daf wygląda super, zarówno pod kontenerem jak i firanką, lecz dla mnie lepiej z firanką, jakiś plac budowy mi się przypomina z takim zestawem :D.
 
OP
OP
piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Takie pytanie...
Co mam kurna zrobić jak mi foty zniknęły z 20 stron mojego tematu - a jestem pewien że wrzucałem to przez forum. Ktoś ma podobną niespodziankę?
Bo co teraz? Zakładać temat nowy i trzepać zdjęciami co trzeci dzień, żeby to tu było?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.827 386 20
Takie pytanie...
Co mam kurna zrobić jak mi foty zniknęły z 20 stron mojego tematu - a jestem pewien że wrzucałem to przez forum. Ktoś ma podobną niespodziankę?
Bo co teraz? Zakładać temat nowy i trzepać zdjęciami co trzeci dzień, żeby to tu było?
Z tego co widać to musiałeś wrzucać linki do picturepush.com zamiast wklejać zdjęcia. Dziwne tylko jest to, że niektóre fotki pozostały.
 

Podobne wątki