• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Z mojej strony chciałem podziękować za zaproszenie i pogratulować za dobrą organizację , miłą atmosferę i nocne Polaków rozmowy.
Asi, za pyszne gofry
Robertowi za 7-ki. Bez nich w piątek do wieczora, to bym się chyba zanudził. a tak, jedna mogła od rana ciszyć oczy i uszy odwiedzających stoisko Schlesienmodelle.
Tomkom za 120A i wagony pocztowe.
Chłopakom z HAZERO Klub Poznań za zdobycie nagród przyznanych przez zwiedzających.
Tym, których pominąłem z Imienia, a równie mocno przyczynili się do całej oprawy tych targów.
Widać, że impreza była potrzebna, by każdy mógł mieć swoją małą premierę.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
W imieniu klubu Hazero, chcę serdecznie podziękować wszystkim osobą, które przyczyniły się do organizacji spotkania w Piotrkowie Trybunalskim. Zakwaterowanie i wikt na wysokim poziomie, sala przygotowana perfekcyjnie. Miejmy nadzieję, że na następnym spotkaniu uda się nam wykorzystać potencjał drzemiący w ludziach i miejscu, które daje dużo większe możliwości pokazania modelarstwa kolejowego. Chciał bym również podziękować mieszkańcom Piotrkowa za czynny udział w zorganizowanej wystawie.
Pomimo iż klub Hazero wystawił tylko część swoich zasobów i to nie tą najlepszą, dzięki zaangażowaniu organizatorów został on doceniony przez mieszkańców Piotrkowa, za co serdecznie dziękujemy.

Trybunały 2014 nagroda.jpeg
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
Kilka lat temu, kupiłem na allegro wagon owocarkę Artiteca i Pan, który mi go sprzedał napisał, że ma doskonały kontakt z w/w firmą i napisał również, że jeden z szefów Artiteca jest ogromnym fanem PKP i ma w planach wypuścić wagon typowo polskiej konstrukcji. Parę lat minęło, szef się ujawnił:), a wagonu tymczasem nie ma.;)
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
Ja również bardo dziękuje za bardo dobrze zorganizowane targi oraz super atmosferę ( o ukryciu mojej makiety na samym końcu sali już prawie zapomniałem;)). Wielkie podziękowania należą się Robertowi Sylwkowi i Jurkowi za organizacje. Również dziękuje za nocne polaków rozmowy oraz wszystkim wystawcą. Poniżej kilka fotek ode mnie a cała reszta w linku. Do zobaczenia za rok !
https://www.facebook.com/media/set/...1073741859.559108027448555&type=3&uploaded=80
 

Załączniki

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
image.php.jpg


Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszej ekspozycji na Trybunałach.

Dziękujemy za super zorganizowaną imprezę która na pewno stanie się cykliczną.

Dziękuję :

Panu Robertowi Reschke za pomoc w organizacji ekspozycji
Kolegom z klubu HAZERO
Elvisowi
Maćkowi z TMM
organizatorom
a tak w ogóle to dziękujemy WSZYSTKIM

TOMKI z TMF
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Zobacz załącznik 208879

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszej ekspozycji na Trybunałach.

Dziękujemy za super zorganizowaną imprezę która na pewno stanie się cykliczną.

Dziękuję :

Panu Robertowi Reschke za pomoc w organizacji ekspozycji
Kolegom z klubu HAZERO
Elvisowi
Maćkowi z TMM
organizatorom
a tak w ogóle to dziękujemy WSZYSTKIM

TOMKI z TMF
Można więcej zdjęć i szczegółów odnośnie wagonu 120A prosić?
 

Podobne wątki