• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#41
Doszły mnie słuchy, że z racji wiedzy w tym temacie, organizacją makiety H0 zajmie się kolega Dany. Nie raz przecież pisał na forum cenne uwagi w tym zakresie.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#42
To niech różne kluby rozstawią swoje makiety. Często za granicą widzę wiele makiet tej samej skali obok siebie. Niech kluby wytypują osobę która będzie łącznikiem z organizatorem. Tyle na początek.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.994 140 0
#44
Nie, po prostu wypadałoby się zgłosić do organizatora, że się chce uczestniczyć. A jak się nie chce, to po co tu pisać?
 
Ostatnio edytowane:

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
#45
Nie, po prostu wypadałoby się zgłosić do organizatora, że się chce uczestniczyć. A jak się nie chce, to po co tu pisać?
Bo zanim podejmę decyzję, chcę się dowiedzieć jak najwięcej.
Organizator zapewnia salę i tani hotel z posiłkiem (jeden posiłek?). Zgłaszam się i co dalej?
Następne pytanie. Jak organizator chce zabezpieczyć np. moją część wystawową, a w razie połączenia, długi szlak.?
 
Ostatnio edytowane:

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#46
@Misiek przecież wiesz jak jest w H0 - wysokość 110/130, czas x1/x4, rozkład pisany na 16/4/1h albo w ogóle bez rozkładu. Jedni brudzą i siedzą w latach 60-tych inni jeżdżą czystymi intercity. Pomieszanie z poplątaniem i jeszcze najczęściej sposób zabawy tych drugich jest przez pierwszych postrzegany jako zło wcielone. Jak na liście uczestników pojawi się jeden to na bank nie pojawi się drugi. @misterZ najwyraźniej nie zdaje sobie z tego sprawy.
 

grzegorz

Użytkownik
Reakcje
99 4 2
#48
Czegoś tu nie rozumiem. Mamy sobie poustalać i zorganizować imprezę?
Masz sale do imprezy i to za darmo. Czego jeszcze nie rozumiesz? To co kolega Marcin delikatnie zasugerował, ja powiem dosadnie. Mamy w końcu ruszyć dupy i się zorganizować, a jak nie to sami indywidualnie zgłaszać swoją obecność Zetkowi, podając wymiary swoich modułów. Proste jak świński ogon. Całe szczęście że nie należę do klubu czy innego ustrojstwa, bo zanim ktokolwiek kiwnie palcem idzie paść trupem. Nie czekając więc na decyzję klubowych Asów modelarstwa, biorę d..ę w troki wraz z synem i przyjeżdżam z 8m modułu. Amen.
 

Karol K.

Znany użytkownik
Reakcje
69 0 0
#49
Masz sale do imprezy i to za darmo. Czego jeszcze nie rozumiesz? To co kolega Marcin delikatnie zasugerował, ja powiem dosadnie. Mamy w końcu ruszyć dupy i się zorganizować, a jak nie to sami indywidualnie zgłaszać swoją obecność Zetkowi, podając wymiary swoich modułów. Proste jak świński ogon. Całe szczęście że nie należę do klubu czy innego ustrojstwa, bo zanim ktokolwiek kiwnie palcem idzie paść trupem. Nie czekając więc na decyzję klubowych Asów modelarstwa, biorę d..ę w troki wraz z synem i przyjeżdżam z 8m modułu. Amen.
Uff, a już myślałem, że nie będzie H0.
 
OP
OP
zbych

zbych

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#52
I fajnie.
Jak zostaną połączone moduły w szlak, jaki system sterowania będzie, xpressnet czy loconet?
To pytanie do kogo? Do organizatorów czy H0-ców którzy nie potrafią się zorganizować? ;)
Jeśli do tych drugich to wątpię, aby powstały jakieś szlaki, sądząc po czytanych tutaj postach.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#53
I fajnie.
Jak zostaną połączone moduły w szlak, jaki system sterowania będzie, xpressnet czy loconet?
W pedalską tęczę! ;)
Kto to ma wiedzieć jak nie wiadomo nawet kto będzie. Jak chcesz to poproś organizatora o plan eNki czy TT-ki to Ci takowy prześle, bo oni już są gotowi i ustaleni.
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#57
Widzę, że szykuje się najbardziej tajemnicza impreza o jakiej słyszałem i na dodatek samo organizująca :podstepny:
W sumie - ciekawy eksperyment...
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#58
W wcale nie taka tajna. Fakty:

19.06. Zjazd wystawców w Piotrkowie i budowanie, rozkladanie makiet i stoisk.
20-21.06 Impreza

Wystawcy / Kluby ktore beda:

- AMW Poznan (PL)
- N-ka z Warszawa (PL)
- H0 z Lodzi (PL)
- Dr. Franz Rittig (DE) Redaktor Czasopisma MIBA i modelarz
- Michael Kratzsch (DE) Autor roznych kziazek o modelarstwie, fotograf i modelarz

- Rozne makiety z Niemiec (to jeszcze zostanie dokladnie wyszczegolnione)

Firmy:

- Artitek (NL)
- EFC Loko (PL)
- ELVIS Model (PL)
- FRED (PL)
- INARI (PL)
- KLUBA (PL)
- MBR Model (PL)
- ROBO (PL)
- Schlesienmodelle (DE)
- Stangel (PL)
- Swiat Modeli Rybnik (PL)
- UMF (PL)

Jest jeszcze wiecej na Planie, ale wymienione kluby, osoby, firmy, zatwierdzili ze beda na imprezie.

Infrastruktura:

Mamy specialnie wynegociowane ceny w hotelu swierzo wyremontowanym.

99 PLN za pokój pojedynczy
139 PLN za pokój podwójny

Ceny za pokoje zawieraja sniadanie. 15% zniszki na ceny restauracyjne wieczorem na kolacie.

Hala w nocy jest monitorowana, i strzezona przez security.

Teraz bedzie faza planowania i ustawiania makiet.
 
Ostatnio edytowane:

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#59
!!! Sorry podalem zla date !!!

20.06. Zjazd wystawców w Piotrkowie i budowanie, rozkladanie makiet i stoisk od godziny 14:00 .
21-22.06 Impreza


Czego zapomnialem. Na miescu jest mozliwosc zjedzenia objadu za 10 PLN albo sobie zamowic catering za 9 PLN od posilku.
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#60
A ja mam jeszcze jedno pytanie czy organizator zapewnia jakieś barierki (albo coś w tym stylu) do odgrodzenia makiet od publiczności ?
 

Podobne wątki