• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#26
Panowie z eNki się zorganizowali, Panowie z TT-ki zdaje się też. Za Zero też ktoś wziął odpowiedzialność, więc dlaczego w H0 mają być jakieś wyjątki? Pytam z ciekawości jako obserwator.
 

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#27
Zdaje się, że organizator sam nie wie i liczy, że ktoś to zorganizuje.
Szanowni koledzy, ośmielę się przypomnieć, że organizator organizuje halę oraz zbiera wszystkie potrzebne informacje odnośnie zakwaterowania,
wyżywienia, dojazdu i parkingu. Nie będzie przecież organizował za was rozstawu modułów czy ustalał kto ma przyjechać, a kto nie. ;)
Przypomnę że nadal oczekujemy na konkretny rozstaw modułów, rozrysowany tak jak wykonała to grupa N-kowców. Oraz wstępne deklaracje co do przyjazdu,
celem zorientowania się ile przyjedzie chętnych. W ten sposób będzie można potem dokonać rezerwacji miejsc w hotelu oraz negocjować ostateczne ceny.
Jeśli nie organizujecie się w grupę, prosimy o informacje indywidualne co do długości modułów czy wielkości makiet z którymi ewentualnie ktoś się wybiera. :)
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#28
Panowie z eNki się zorganizowali, Panowie z TT-ki zdaje się też. Za Zero też ktoś wziął odpowiedzialność, więc dlaczego w H0 mają być jakieś wyjątki? Pytam z ciekawości jako obserwator.
Może dlatego, że nie padły żadne konkrety, ja do teraz z poprzednich wypowiedzi wnioskowałem, że ktoś to organizuje, kto został wybrany/zaproszony przez organizatora. Na każdej imprezie modułowej jest tak, że ktoś to koordynuje. W jaki sposób mieli się zgłosić uczestnicy, skoro nikt nie wie do kogo mieli się zgłosić ?
 
OP
OP
zbych

zbych

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#29
W jaki sposób mieli się zgłosić uczestnicy, skoro nikt nie wie do kogo mieli się zgłosić ?
Coś mało uważnie śledziłeś posty.;)

Jest już znany dokładny termin - impreza odbędzie się 20-22 czerwca 2014r.
Więcej szczegółowych informacji pojawi się na łamach powstającej strony www.

Adres kontaktowy w sprawie rozstawu modułów, zet@zetka.pdg.pl .

Osobie odpowiedzialnej ze strony H0 zostaną przesłane rysunki hali oraz plan,
który należy uzupełnić modułami.

Skala N jako pierwsza wywiązała się z tego zadania.
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#30
No i kto jest tą osobą odpowiedzialną, bo dla mnie nadal to jest nieprecyzyjne ?
Czyli raczej w H0 nic nie powstanie.
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#33
Szkoda, ze nie było napisane jasno : "Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciały by podjąć się organizacji makiety" lub coś podobnego. Grupa H0 jest dość mocno podzielona na frakcje, kluby czy inne stowarzyszenia i nie jest tak łatwo zorganizować makietę jeśli jasno się nie określi zasad zgłaszania i uczestnictwa.
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
#34
Jak organizator nie poprosi kogoś z własnego podwórka, to cienko to widzę.
A może zwróci się do klubów lub osób indywidualnych?
Na "pospolite ruszenie" w skali H0, raczej nie ma co liczyć.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#35
Chopy, lepszej lokalizacji chyba być nie może, środek Polski. I nie ma chętnych do udziału w imprezie?
Łodzianie, rzut beretem. Z Poznania autobana, że śląska tyż.
 

patryk70

Aktywny użytkownik
Reakcje
119 0 0
#36
Ze strony przedstawicieli H0 proszę o jakąś osobę kontaktową, której prześlę wymiary sali celem zaplanowania rozstawienia modułów.
Co prawda niby jeszcze trochę czasu, ale upływa szybko. Szczytem dobrej współpracy miedzy skal-owej byłoby porozumienie się co do
ilości modułów i zajmowanego miejsca miedzy trzema skalami dlatego, ważne jest wcześniejsze rozplanowanie modułów i informacja
dla organizatorów.
Wydaje mi się, że tekst dość przejrzysty i zrozumiały, ale to zależy od odbiorcy ja go sobie zinterpretuje.
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#40
...organizator organizuje halę oraz zbiera wszystkie potrzebne informacje odnośnie zakwaterowania,
wyżywienia, dojazdu i parkingu. Nie będzie przecież organizował za was rozstawu modułów czy ustalał kto ma przyjechać, a kto nie.
Tolo też tak podchodzil do sprawy, i skończyło się na tym, że od strony modelarstwa kolejowego jego impreza w Bielsku umarła. Niestety @misterZ , to czego nie zamierzacie robić jest również rolą organizatora a przynajmniej koordynacja tych działań choćby w postaci dogadania się z kimś (jakimś klubem/ grupą modelarską/ konkretnym człowiekiem) który, wymieniony z imienia i nazwiska się tym zajmie. Też jestem zdania, że przy waszym obecnym podejściu makiety H0 po prostu nie będzie. Mam do was niecałe 2h jazdy dobrą drogą ale póki co się nie wybieram. Jak mam stać przy makiecie (daj Boże, bo może i przy nie połączonych skrzynkach) i patrzeć na chaos dookoła, to mi się nie chce.
...więc dlaczego w H0 mają być jakieś wyjątki? Pytam z ciekawości jako obserwator.
Odpowiedź jest prosta - nie ma czegos takiego jak jedno H0 w Polsce.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki