• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#62
To ja znów się wtrącę jako przedstawiciel samochodziarzy ;) Czy na nasze modele znalazły by się jakieś gablotki takie jak na targach w Poznaniu, czy miały wy nam wystarczyć jakieś stoły?
 

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#64
A ja mam jeszcze jedno pytanie czy organizator zapewnia jakieś barierki (albo coś w tym stylu) do odgrodzenia makiet od publiczności ?
Mają być słupki z taśmą oddzielające widzów, co by ikt nie grzebał paluchami po makietach ;)

To ja znów się wtrącę jako przedstawiciel samochodziarzy ;) Czy na nasze modele znalazły by się jakieś gablotki takie jak na targach w Poznaniu, czy miały wy nam wystarczyć jakieś stoły?
Jest to pierwsza impreza i to darmowa, więc na razie nie ma kto wyłożyć kasy na takie gablotki
Liczyłbym raczej na stoły. Jeśli impreza się powiedzie, można w następnych latach liczyć na szczodrość
merów miasta. ;)
Nadmienię jeszcze, że bardzo dużo spraw zostało załatwionych dzięki sponsorom.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#67
A gdzie są takie plotki? Nie będzie żadnej limitowanej wersji.
Poza tym, wątek o tym modelu jest w innym dziale, i nie ma sensu w tym go ciągnąć.
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#69
Więc. Będzie to tak.

EU07-400 będzie model którego można fizycznie tylko tam nabyc, gdzie ja się z Firmą będe wystawiał. Nie będzie go w sklepach stacionarnych, ani w sklepach online. Ten model jest wyłacznie model imprezowy.

Na Trybunały w Piotrkowie będzie model sciśle limitowany. Ilości tych modeli nie mogę podac. Bo nie wiem. Będzie ich tyle ile będzie zamowien. Ten model tylko i wyłacznie będzie mozna zamowic na pierwszych trybunalach Piotrkowskich. I tylko jeden model od osoby, I tylko można osobiscie na stoisku Schlesienmodelle w Piotrkowie ten model zamowic. Żadne emaile, priwy itp. nie pomogą.

Będzie to EU07-443 w Malowaniu ZNTK Oleśnica, z datą rewizji 24.02.1998, CM Łódz reflektory lustrzane.

!!! Tych modeli bedzie tylko tyle ile będzie zamowien na imprezie !!!

Modele będą potem wysyłane pocztą jak zostaną wyprodukowane.

Zanim sie znowu zacznie... Nie biore zadnych zaliczek, przedpłat, itp na imprezie!!! Model sie płaci przed wysyłką albo za pobraniem.
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#71
Dokładnie taka będzie. Wybrałem tą lokomotywę bo ona przez krótki czas stacionowała w Piotrkowie Trybunalskim.
 
Ostatnio edytowane:

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#72
A gdzie są takie plotki? Nie będzie żadnej limitowanej wersji.
Poza tym, wątek o tym modelu jest w innym dziale, i nie ma sensu w tym go ciągnąć.
musicie ustalić zeznania bo trochę powiało lipą - będzie, nie będzie, chyba jednak będzie choć nie fizycznie na spotkaniu ale po wdrożeniu produkcji jako model okolicznościowy
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#73
Przyznaję moje niedoinformowanie. A zatem traktujcie mój wpis jakby go nie było. I jednocześnie przepraszam za zamieszanie.
Czasem w natłoku spraw trudno jest ogarnąć wszystko.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#74
Więc. Będzie to tak.

EU07-400 będzie model którego można fizycznie tylko tam nabyc, gdzie ja się z Firmą będe wystawiał. Nie będzie go w sklepach stacionarnych, ani w sklepach online. Ten model jest wyłacznie model imprezowy.

Na Trybunały w Piotrkowie będzie model sciśle limitowany. Ilości tych modeli nie mogę podac. Bo nie wiem. Będzie ich tyle ile będzie zamowien. Ten model tylko i wyłacznie będzie mozna zamowic na pierwszych trybunalach Piotrkowskich. I tylko jeden model od osoby, I tylko można osobiscie na stoisku Schlesienmodelle w Piotrkowie ten model zamowic. Żadne emaile, priwy itp. nie pomogą.

Będzie to EU07-443 w Malowaniu ZNTK Oleśnica, z datą rewizji 24.02.1998, CM Łódz reflektory lustrzane.

!!! Tych modeli bedzie tylko tyle ile będzie zamowien na imprezie !!!

Modele będą potem wysyłane pocztą jak zostaną wyprodukowane.

Zanim sie znowu zacznie... Nie biore zadnych zaliczek, przedpłat, itp na imprezie!!! Model sie płaci przed wysyłką albo za pobraniem.
To jakieś dziwne podejście do sprzedaży(n)
Zęby mieć model trzeba ganiać aż do Piotrkowa?
Kolego Zabkert oby nie wykrakać końca produkcji jak w przypadku EU 07 i ET41 z Tololoko- tam też stawiano specjalne wymogi co do sprzedaży....
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.994 140 0
#75
Modele imprezowe są u nas od jakiegoś czasu.
TT-weekendy sopockie.
Rogalinek.
Fremo-Kraków (ops, tam był kufel, ale też przydatny).
Pretensje "nie mam a chciałem" można mieć tylko do siebie, że się nie pojechało. Chciałem mieć szutrówkę z Rogalinka, jakąś chłodnię z Sopotu. Sorry, nie wyszło, trudno, trzeba z tym żyć.
p.s. ogłaszam zapisy - będę w Piotrkowie, model EU07 mnie grzeje*, mogę zapisać się na model.
Zabkret, mogę?
Albo inaczej, zapisze się, poczekam i godzine po otrzymaniu, wystawiam na allegro i czekam na kokosy ;-)
* uprzedzając obrażalskich, którym się wydaje, że w dupie mam modelarzy H0 - grzeje mnie bo to H0. Zresztą w N też bym nie chciał.
 
Z

Zv

Gość
#76
Mam chyba deja vu.. chyba znowu jest bita piana w tym samym temacie.. plotki.. zero konkretów. Takie nowoczesne podejście do klienta. :D
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#77
Takie konkrety jakie z plógiem wąskotorowym ? Fajne wizualizacje malowań - czy egzystuje przynajmniej jakiś model 3D ? Ja pianke zaczołem dopiero jak mialem model 3d dokończony. To jest największa robota. Mam wąskotorowe deja vu.
 
Z

Zv

Gość
#78
Ej spokojnie, popatrz sam z boku co dzieje się w tym temacie. Ja nie mam wątpliwości ze robicie coś fajnego.. tylko jest wokół tego takim hmm smaczek żeby nie napisać smrodek. Plotki i jakieś inne bzdury.. będzie tak alb nie będzie ktoś coś powiedział inny zaprzeczył. To niestety samo się nie dzieje wystarczy jedno nie ostrożne zdanie w dobrej wierze.. i piana rośnie sama. Ja mam spokojnie opracowane malowania teraz pokaże pierwszy model z blaszki testowej i powolutku resztę wszystko jasne. Może i konkurencja nie śpi i ktoś właśnie wypuszcza już gotowy model pługa wąskotorowego korzystając z moich poszukiwań i opracowań oznaczeń.. ale jest to tak samo prawdopodobne aj kto ze Wam ktoś podpierd)(*& Eu07. Niestety w tym światku podstawą zaufania jest rzetelna informacja.. I odbierz to Kolego jako dobre słowo a nie przypierdalanie się. Czasami wystarczy wywietrzyć aby nie było smrodu.. tak mi mówił Stary na kompanii.. :) Z pozdrowieniami od raczkującego twórcy modeli :)
 

DziDzia

Mistrz tłuczniowania
MSMK
Reakcje
843 3 0
#79
OOooooo.. Zaczyna się taka sama dyskusja..
Panowie, czy ja mam Was zorganizować ? Nie mając pojęcia o tym...
Bardzo proszę - kto jedzie z modułami?
 

Podobne wątki