• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014

Elvis

Znany użytkownik
SMK Katowice
Z mojej strony chciałem podziękować za zaproszenie i pogratulować za dobrą organizację , miłą atmosferę i nocne Polaków rozmowy.
Asi, za pyszne gofry
Robertowi za 7-ki. Bez nich w piątek do wieczora, to bym się chyba zanudził. a tak, jedna mogła od rana ciszyć oczy i uszy odwiedzających stoisko Schlesienmodelle.
Tomkom za 120A i wagony pocztowe.
Chłopakom z HAZERO Klub Poznań za zdobycie nagród przyznanych przez zwiedzających.
Tym, których pominąłem z Imienia, a równie mocno przyczynili się do całej oprawy tych targów.
Widać, że impreza była potrzebna, by każdy mógł mieć swoją małą premierę.

DarekW

Znany użytkownik
W imieniu klubu Hazero, chcę serdecznie podziękować wszystkim osobą, które przyczyniły się do organizacji spotkania w Piotrkowie Trybunalskim. Zakwaterowanie i wikt na wysokim poziomie, sala przygotowana perfekcyjnie. Miejmy nadzieję, że na następnym spotkaniu uda się nam wykorzystać potencjał drzemiący w ludziach i miejscu, które daje dużo większe możliwości pokazania modelarstwa kolejowego. Chciał bym również podziękować mieszkańcom Piotrkowa za czynny udział w zorganizowanej wystawie.
Pomimo iż klub Hazero wystawił tylko część swoich zasobów i to nie tą najlepszą, dzięki zaangażowaniu organizatorów został on doceniony przez mieszkańców Piotrkowa, za co serdecznie dziękujemy.

Trybunały 2014 nagroda.jpeg

Zbyszek

Zajebistość roku
Kilka lat temu, kupiłem na allegro wagon owocarkę Artiteca i Pan, który mi go sprzedał napisał, że ma doskonały kontakt z w/w firmą i napisał również, że jeden z szefów Artiteca jest ogromnym fanem PKP i ma w planach wypuścić wagon typowo polskiej konstrukcji. Parę lat minęło, szef się ujawnił:), a wagonu tymczasem nie ma.;)

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Ja również bardo dziękuje za bardo dobrze zorganizowane targi oraz super atmosferę ( o ukryciu mojej makiety na samym końcu sali już prawie zapomniałem;)). Wielkie podziękowania należą się Robertowi Sylwkowi i Jurkowi za organizacje. Również dziękuje za nocne polaków rozmowy oraz wszystkim wystawcą. Poniżej kilka fotek ode mnie a cała reszta w linku. Do zobaczenia za rok !
https://www.facebook.com/media/set/...1073741859.559108027448555&type=3&uploaded=80

Załączniki

TMF

Aktywny użytkownik
image.php.jpg

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszej ekspozycji na Trybunałach.

Dziękujemy za super zorganizowaną imprezę która na pewno stanie się cykliczną.

Dziękuję :

Panu Robertowi Reschke za pomoc w organizacji ekspozycji
Kolegom z klubu HAZERO
Elvisowi
Maćkowi z TMM
organizatorom
a tak w ogóle to dziękujemy WSZYSTKIM

TOMKI z TMF

Gethvar

Znany użytkownik
Zobacz załącznik 208879

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszej ekspozycji na Trybunałach.

Dziękujemy za super zorganizowaną imprezę która na pewno stanie się cykliczną.

Dziękuję :

Panu Robertowi Reschke za pomoc w organizacji ekspozycji
Kolegom z klubu HAZERO
Elvisowi
Maćkowi z TMM
organizatorom
a tak w ogóle to dziękujemy WSZYSTKIM

TOMKI z TMF
Można więcej zdjęć i szczegółów odnośnie wagonu 120A prosić?