• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Świetna impreza. Warto bylo przyjechać i mile spędzić czas.
Z punktu widzenia oglądającego bylo perfekcyjnie. Duże urozmaicenie i postawienie na jakość a nie na ilość. Jednym slowem "dla każdego coś miłego".
Wystawcy wyglądali na zadowolonych z możliwości pokazania swoich dokonań co przełożyło się bezpośrednio na możliwość przyjaznych rozmów.
Bardzo dobre powiązanie imprezy modelarskiej z możliwością dokonania zakupów na miejscu. Myślę , że gdyby bardziej była pełna wyeksponowana informacja o "sprzedawcach" to liczba odwiedzających mogła być jeszcze większa.
Gratuluję organizacji.
 
Reakcje
1.780 13 0
Ja także przyłączam się do serdecznych podziękowań dla Roberta, Sylwka i Jurka, za możliwość uczestnictwa w Imprezie i wspaniałą organizację ...:) Mnóstwo nowych znajomych i kontaktów... Podziękowania także dla Kolegów z Artiteca za piękny rowerek na dioramę wąskotorową, oraz za całą fantastyczną atmowsferę:) Oby częściej odbywały się takie spotkania ...

Kilka foteczek z Imprezy Piotrkowskiej...;).
20140622_112400 N.jpg










20140622_112406 N.jpg











20140622_112331 N.jpg













20140622_112325 N.jpg











20140622_112216 N.jpg













20140621_153419.jpg













20140621_153346(0).jpg












20140621_153414.jpg











20140621_153814(0).jpg













20140622_111755.jpg
 

waldi5

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Gratulacje dla organizatorów i pomysłodawców za udaną imprezę. Myślę, że za rok będzie większe zagęszczenie modelarzy.
Przy okazji imprezy, z kolegą zwiedziliśmy Piotrków i okolice. Jes co oglądać. Podziękowania dla przewodnika Pawła.
113_1583.JPG 113_1598.JPG 113_1639.JPG
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
Pochwalić można organizację imprezy. Nie można również pominąć dobrej lokalizacji, bardzo blisko dworca kolejowego, który obecnie wraz z przylegającym placem nabiera blasku dzięki generalnemu remontowi. W sklepie obok dworca udało mi się nabyć na powrotną podróż smaczne lokalne piwo Trybunał Eksport.
 

tomlok

Użytkownik
Reakcje
78 2 1
Nie ma to jak wkręcić się w imprezę "na krzywy ryj".
Jasna du.., a co oni tam robili? Kto im tam pozwolił wejść?

Gratulacje dla organizatorów i pomysłodawców za udaną imprezę. Myślę, że za rok będzie większe zagęszczenie modelarzy. Przy okazji imprezy, z kolegą zwiedziliśmy Piotrków i okolice. Jes co oglądać. Podziękowania dla przewodnika Pawła.
Szkoda, że ta największa parowozownia na trasie Warszawsko-Wiedeńskiej może niedługo pójść pod kilof.
 

Załączniki

  • 128,6 KB Wyświetleń: 73

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
Jasna du.., a co oni tam robili? Kto im tam pozwolił wejść?
Przybyli jako zwiedzający, a organizatorzy nie mieli zielonego pojęcia ja wyglądają. Więc zero wpływu na taką sytuację.

Szkoda, że ta największa parowozownia na trasie Warszawsko-Wiedeńskiej
może niedługo pójść
No nie tak szybko. Jest jeszcze szansa powalczyć. Może się uda :)[DOUBLEPOST=1403558040,1403557497][/DOUBLEPOST]
 
O

OMKIA

Gość
W imieniu swoim, Roberta, Jurka, Piotrka, Darka (Darkman), Maćka( misterZ ) oraz Adriana chciałbym serdecznie podziękować, wszystkim wystawcom i modelarzom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Było nam bardzo miło Was wszystkich gościć. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy w roku 2015. :)
 
O

OMKIA

Gość
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Podobne wątki