• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Piotrków Trybunalski - V Trybunały Modelarstwa Kolejowego - 23-24 czerwca 2018 - [IMPREZA PRZESUNIĘTA NA 2019]

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#24
Proponuje przestawić się z problemu na cel. Ten wątek zaczął się od krótkiej informacji dot kolejnych Trybunałów - imprezy, którą bardzo lubię i mocno jej kibicuje - a zaraz potem pojawiły się rożne narzekania i kreowanie sztucznych problemów.
Temat jest chyba jasny i lepiej byłoby się tu skupić na tym co bedzie fajnego, innego i nowego vs poprzednie edycje niż wypisywać bzdury.
 
Reakcje
2.223 191 14
#25
To taki kawałek miejsca to chyba znajdą.:)
Bo np.jak nasz Prezes poprosił o 75 m kwadratowych, to Pan R wymiękł.
Pierwsze słyszę… od istnienia Trybunałów nie dotarło do mnie ani jedne zapytanie z Łodzi. Więc ciekaw jestem, kiedy ja ponoć wymiękłem… o_O

Chcecie 75 m kwadratowych? Dobra, czemu nie. Wysyłaj plan makiety, i widzimy się 22. Czerwca 2018.
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#26
To dobrze że uda się pociągnąć cykliczność , i w związku z planowaną rozbudową sieci wąskotorowej kolei polowej poprosimy o 150m kwadratowych :)
A tak swoją drogą giełdy to szansa dla początkujących na zakup tańszych modeli zanim przekonają się do tego hobby .
Tak że z chęcią weźmiemy udział w planowanej imprezie oczywiście decyzje pozostawiam organizatorą
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#27
Pierwsze słyszę… od istnienia Trybunałów nie dotarło do mnie ani jedne zapytanie z Łodzi. Więc ciekaw jestem, kiedy ja ponoć wymiękłem… o_O

Chcecie 75 m kwadratowych? Dobra, czemu nie. Wysyłaj plan makiety, i widzimy się 22. Czerwca 2018.
Powtarzam co nam przekazał Prezes, jeśli to nie prawda to znaczy, że łgał swołocz.
Zresztą to już nieistotne, klub umarł, pozostało tylko picie wódy.
 
Reakcje
2.223 191 14
#28
@Mafo czytając jak zostaliście potraktowani przez MTP, zapraszam was serdecznie na Trybunały. W prawdzie są one kolejowe, ale samochody też są ewidentną częścią makiet, więc stoisko z wystawą poświęcona tylko samochodom na pewno się w całość ładnie wkomponuje.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.994 140 0
#30
Przecież będzie formularz zgłoszeniowy z podanym terminem zgłoszeń, więc w czym problem?

Przy okazji, może z okazji jubileuszowej, piątej edycji Trybunałów, tenże formularz będzie wreszcie w zjadliwej, edytowalnej formie? To zdecydowanie sporo ułatwia.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#32
@Mafo czytając jak zostaliście potraktowani przez MTP, zapraszam was serdecznie na Trybunały. W prawdzie są one kolejowe, ale samochody też są ewidentną częścią makiet, więc stoisko z wystawą poświęcona tylko samochodom na pewno się w całość ładnie wkomponuje.
Dziękuję Robercie za zaproszenie. Pogadam z kolegami i spróbujemy się zorganizować. Będę z Tobą w kontakcie.
 

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.413 7 1
#35
My sie raczej nie wybierzemy jeśli efekt będzie taki jak w roku 2016. Byl kręcony film na którym okazało sie, ze na targach nie bylo UMF a o Fred była sekundowa wzmianka.
TWA widać wspiera swoich.
 
#36
Skoro już wszystko jasne kto gdzie komu wchodzi to wróćmy do planowania udziału w Trybunałach. Chciałbym aby w przyszłym roku na Trybunałach spotkali się w jak najszerszym gronie ci co budują makiety wąskotorowe H0e.
Kto się do mnie przyłączy? @Robert Reschka obiecał nam miejsce na Trybunałach chciałbym to bezlitośnie :) wykorzystać.
 

Podobne wątki