• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Piotrków Trybunalski - V Trybunały Modelarstwa Kolejowego - 23.-24. czerwca 2018 - [IMPREZA PRZESUNIĘTA NA 2019]

Pd5

Znany użytkownik
Proponuje przestawić się z problemu na cel. Ten wątek zaczął się od krótkiej informacji dot kolejnych Trybunałów - imprezy, którą bardzo lubię i mocno jej kibicuje - a zaraz potem pojawiły się rożne narzekania i kreowanie sztucznych problemów.
Temat jest chyba jasny i lepiej byłoby się tu skupić na tym co bedzie fajnego, innego i nowego vs poprzednie edycje niż wypisywać bzdury.

Baldwin

Znany użytkownik
To dobrze że uda się pociągnąć cykliczność , i w związku z planowaną rozbudową sieci wąskotorowej kolei polowej poprosimy o 150m kwadratowych :)
A tak swoją drogą giełdy to szansa dla początkujących na zakup tańszych modeli zanim przekonają się do tego hobby .
Tak że z chęcią weźmiemy udział w planowanej imprezie oczywiście decyzje pozostawiam organizatorą

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
Zespół forum
H0e
Ekspert
Pierwsze słyszę… od istnienia Trybunałów nie dotarło do mnie ani jedne zapytanie z Łodzi. Więc ciekaw jestem, kiedy ja ponoć wymiękłem… o_O

Chcecie 75 m kwadratowych? Dobra, czemu nie. Wysyłaj plan makiety, i widzimy się 22. Czerwca 2018.
Powtarzam co nam przekazał Prezes, jeśli to nie prawda to znaczy, że łgał swołocz.
Zresztą to już nieistotne, klub umarł, pozostało tylko picie wódy.

@Mafo czytając jak zostaliście potraktowani przez MTP, zapraszam was serdecznie na Trybunały. W prawdzie są one kolejowe, ale samochody też są ewidentną częścią makiet, więc stoisko z wystawą poświęcona tylko samochodom na pewno się w całość ładnie wkomponuje.

Misiek

Znany użytkownik
Przecież będzie formularz zgłoszeniowy z podanym terminem zgłoszeń, więc w czym problem?

Przy okazji, może z okazji jubileuszowej, piątej edycji Trybunałów, tenże formularz będzie wreszcie w zjadliwej, edytowalnej formie? To zdecydowanie sporo ułatwia.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
@Mafo czytając jak zostaliście potraktowani przez MTP, zapraszam was serdecznie na Trybunały. W prawdzie są one kolejowe, ale samochody też są ewidentną częścią makiet, więc stoisko z wystawą poświęcona tylko samochodom na pewno się w całość ładnie wkomponuje.
Dziękuję Robercie za zaproszenie. Pogadam z kolegami i spróbujemy się zorganizować. Będę z Tobą w kontakcie.

Ranger

Znany użytkownik
My sie raczej nie wybierzemy jeśli efekt będzie taki jak w roku 2016. Byl kręcony film na którym okazało sie, ze na targach nie bylo UMF a o Fred była sekundowa wzmianka.
TWA widać wspiera swoich.

Skoro już wszystko jasne kto gdzie komu wchodzi to wróćmy do planowania udziału w Trybunałach. Chciałbym aby w przyszłym roku na Trybunałach spotkali się w jak najszerszym gronie ci co budują makiety wąskotorowe H0e.
Kto się do mnie przyłączy? @Robert Reschka obiecał nam miejsce na Trybunałach chciałbym to bezlitośnie :) wykorzystać.