• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Piotrków Trybunalski - V Trybunały Modelarstwa Kolejowego - 22-23 czerwca 2019

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 191 14
#1
Piąta edycja Trybunałów Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 22/23 Czerwca 2019.

Miasto prosiło nas, aby tegoroczną imprezę przesunąć o rok, bo w tym roku cała ul. Sienkiewicza będzie remontowana i rozkopana, i nie ma szans na dojazd do hali.

Nie ma nic złego, w czym nie ma dobrego, bo przez to mamy jeszcze więcej czasu aby zorganizować super piątą edycie.

Pozdrawiam
Robert Reschka
 

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#3
Celem uzupełnienia informacji Roberta dodam jeszcze, że remont ulicy będzie gruntowny. Oprócz wymiany nawierzchni jezdni i chodników, wymienione zostaną przestarzałe rury gazociągu, wodne oraz kanalizacyjne. Dodatkowo energetyka również wykona swoje prace ziemne. Czyli jednym słowem totalna demolka.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#4
Czy mozna temat Trybunałów trzymać w jednym miejscu, bo z tego co widzę to taki wątek już jest „V Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2018”.
 
OP
OP
Robert Reschka

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 191 14
#5
Sorry, masz racię. Admin, proszę polączyć oba wątki.

Admin „genialny“ system ocen z tą belką pod awatarem. Zrozumiałe że ludzie są rozczarowani ze Trybunały się w tym roku nie odbędą, klikną smutę i już mam polowe zieleni – Jak to wygląda dla ludzi którzy tego wątku nie czytają jest ewidente. To make a long story short: This system sucks! :mad:
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#6
klikną smutę i już mam polowe zieleni – Jak to wygląda dla ludzi którzy tego wątku nie czytają jest ewidente. To make a long story short: This system sucks! :mad:
Musisz zasadzić swoja zielen i sie rozweselić o_O;)

Nie można tego przeniesc do innego pomieszczenia a żeby jednak Trybunały się odbyły?
 
Reakcje
2.460 79 2
#11
Piszę jako Piotrkowianin! Magistrat średnio jest zainteresowany tą imprezą! Niestety! Nawet w gazetce podsumuwującej imprezy miejskie, w poprzednim roku Trybunały nie zostały ujęte! To chyba o czymś świadczy. Gdyby nie Sylwek, Robert i jeszcze paru zapaleńców takowe w ogóle by się nie odbyły już w tamtym roku! W Piotrkowie obecnie buduje się mediatekę za 40 baniek z pełnego kredytu ( inni na ten cel pozyskują dotację) tak prezydent miasta woli kredyt i zadłużać mieszkańców! Większość środków z budżetu właśnie przesuwane jest na w/w budowę, tak że dla władz żadna strata i więcej, pieniążki przeznaczą na wiadomy cel. Mam nadzieję że zmienią się w tym roku władze miasta, a co za tym idzie nowej bardziej będzie zależeć, aby ta impreza rzeczywiście wpisała się na stałe w kalendarz miejski!
 

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#13
Piszę jako Piotrkowianin! Magistrat średnio jest zainteresowany tą imprezą! Niestety! Nawet w gazetce podsumuwującej imprezy miejskie, w poprzednim roku Trybunały nie zostały ujęte! To chyba o czymś świadczy...............................
Nie jest to do końca prawda. Trybunały nie są pępkiem świata, aby tylko i wyłącznie skupiać się na modelarskiej imprezie. Imprez kulturalnych jest jeszcze całe mrowie i każde chce kasę i pomoc merytoryczną od miasta. Do tej pory mieliście i macie cały czas wsparcie. Jednym z nich chociażby było i jest udostępnienie bezpłatnie hali pod wystawę, całego dołu szkoły oraz góry pod giełdę oraz parking. A to że gdzieś tam nie wspomniano w jakiejś papierowej szmatce, to małe piwo i naprawdę sprawa nie warta darcia szat i wyrywania włosów z głowy. I nie świadczy o niczym. Jedynie o niedbalstwie przygotowujących informacje. A że są to tylko ludzie, są więc, omylni lub leniwi.
Ważniejsze, że pokazało się info w mediach lokalnych ( w tym TVP3), na Facebook oraz YouTube. Tylko media społecznościowe gwarantują dotarcie informacji do zainteresowanych. Pewnie mało kto wie ale Wasze Trybunały budzą już zainteresowanie oprócz Niemiec jeszcze we Francji, Włoszech, Austrii. Ostatnie zapytanie o imprezę przyszło z Czech.
 
Reakcje
2.460 79 2
#14
Nie jest to do końca prawda.
A ja myślę że jest ;) Pewnie że Trybunały nie są pępkiem świata aby magistrat tylko i wyłącznie na nich się skupiał. A to całe mrowie imprez miejskich jest tyle że Ci co maja kasę dostać to dostają i wiesz o czym piszę. Np. Fakiry- 60tyś, Busola -40tyś dotacji - ulubieńcy pana prezydenta.Wymieniać dalej? A ile ich kosztują Trybunały?

Ważniejsze, że pokazało się info w mediach lokalnych ( w tym TVP3), na Facebook oraz YouTube. Tylko media społecznościowe gwarantują dotarcie informacji do zainteresowanych. Pewnie mało kto wie ale Wasze Trybunały budzą już zainteresowanie oprócz Niemiec jeszcze we Francji, Włoszech, Austrii. Ostatnie zapytanie o imprezę przyszło z Czech.
Ale nie wiem czy na tyle ważne, że magistrat jakoś tak nie przywiązuje większej uwagi do Trybunałów. Kiedy pojawił się prezydent miasta, główny patron imprezy? Nie broń tak magistratu, bo to im na rękę powinno być promowanie miasta za tak śmieszne pieniądze na arenie europejskiej. Ale najlepiej żyć obietnicami, prawda? ;)
 
Ostatnio edytowane:

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#18
.............Nie broń tak magistratu, bo to im na rękę powinno być promowanie miasta za tak śmieszne pieniądze na arenie europejskiej. Ale najlepiej żyć obietnicami, prawda? ;)
Nie muszę bronić waszego magistratu czy jak to się tam zowie, ponieważ guzik mnie obchodzi. Pomagam waszemu stowarzyszeniu charytatywnie mieszkając, pracując w Anglii i pomimo kalectwa jestem pozytywnie zakręcony. Dziwi mnie twoja postawa i ciągłe bicie piany na temat waszych urzędników. Tutaj nikogo to nie interesuje i nie powinno.