• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Piotrków Trybunalski – V Trybunały Modelarstwa Kolejowego – 22-23 czerwca 2019 roku

Witam serdecznie
Wszelkie informacje oraz dane odnośnie, zasad uczestnictwa w V Trybunałach Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim, pojawią się wkrótce na stronie www.trybunaly.eu w zakładce dla wystawców/warunki udziału. Termin Trybunałów przypada w dniach 22-23 czerwca tego roku.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
PDF też może być edytowalny i taki jest najlepszy, bo da się wypełniać zdefiniowane pola, a nie można zmienić niczego innego. Zależnie od ustawienia, taki plik można po wypełnieniu zapisać, albo tylko wydrukować (bez możliwości zapisu).

Misiek

Znany użytkownik
Może, oczywiście, 2 lata temu był jakiś pomocniczy programik. Ale to nadal nie było to.
Chyba, że od tego czasu poprawiły się takie programiki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Nie jestem informatykiem i sam nie znam takich "programików", ale nie raz już dawno dostawałem, lub pobierałem ze stron różnych instytucji, formularze w PDF do samodzielnego wypełnienia. Ale nie wiem, co ma być, żeby było to.