• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Piotrków Trybunalski – V Trybunały Modelarstwa Kolejowego – 22-23 czerwca 2019 r. - ODWOŁANE

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.646 133 3
#29
Nie jestem pewien czy wiecie ile kosztuje organizacja takiej imprezy? To nie jest takie łatwe co roku organizować tak duże środki finansowe. A patrząc na listę dotacji podlinkowaną przez Zdenia to kwoty jak na Folklor są potrzebne. Te 10 tyś to kropla w morzu.
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#30
Nie jestem pewien czy wiecie ile kosztuje organizacja takiej imprezy? To nie jest takie łatwe co roku organizować tak duże środki finansowe. A patrząc na listę dotacji podlinkowaną przez Zdenia to kwoty jak na Folklor są potrzebne. Te 10 tyś to kropla w morzu.
Wszystko zależy od rozmachu czy to kropla czy nie, te 10tysi to np. połowa kosztu wypożyczenia zabudowy, drugą połowę daje np. stowarzyszenie.
Pozostaje kwestia noclegu i jedzenie bo sala z tego co wiem jest użyczona gratis.
Ale zapewne się mylę, choć tak mówili w kuluarach ;)
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.646 133 3
#31
Szczegółów nie znam. Ale wiem ile gotówki oraz ile kosztowały "dodatkowe rzeczy", które dostaliśmy od sponsorów podczas naszej organizacji imprezy. Sale też mieliśmy za free ;] A ta zabudowa stoiskowa chyba nie jest taka tania. Ale to mój domysł tylko.
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#32
A już zaczeliśmy się z wnukiem przyzwyczajać do tej imprezy i corocznie na niej bywać,chociaż mamy do przejechania ponad 150 km.:(:confused:
 

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.105 33 1
#33
Na 100% się nie odbędą?

Muszę anulować rezerwacje i nie wiem czy za tydzień nie będzie, że się jednak odbędą.
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#36
Wszystko zależy od rozmachu czy to kropla czy nie, te 10tysi to np. połowa kosztu wypożyczenia zabudowy, drugą połowę daje np. stowarzyszenie.
Pozostaje kwestia noclegu i jedzenie bo sala z tego co wiem jest użyczona gratis.
Ale zapewne się mylę, choć tak mówili w kuluarach ;)
10tyś, które dostali chłopaki z Piotrkowa, to nawet nie jest połowa połowy z połowy wydatków.