• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Piotrków Trybunalski – Polska na makiecie – 22-23 czerwca 2019 r.

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#1
Pierwsza edycja „Polska na makiecie” to połączenie prezentacji makiet i promowanie polskich producentów. Wyjątkowo na doczepkę będzie jeszcze jarmark który miał być 8 czerwca. A którego już w kolejnych edycjach nie-przewidują.
Zatem wyjątkowo w tym roku w dniach 22-23 czerwca pierwsza edycja „ Polska na makiecie", która musi jeszcze znaleźć zwoje stałe miejsce w kalendarium modelarskim. Może jakieś propozycje, kiedy miałaby się odbywać cyklicznie?

ESMMK zaprasza jeszcze chętnych z makietami i producentów o zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: esmmk@trybunaly.eu. Nocleg oraz wyżywienie niestety już we własnym zakresie.

Do tej pory:

Swoje przybycie zadeklarowały dwie grupy w skali 1
Kolej ogrodowa
Trzy makiet H0
MLK Model z makietą
Świat modeli z Rybnika
Makieciarz
Naprawa serwis modeli kolejowych
Artur Dębski z makietą.
Freon z makietą
ROBO
i prawdopodobnie Elvis-model
Z ostatniej chwili – przybył też ModArt Grzegorz Molenda
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#14
Na bieżąco obserwuje temat http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=689, albo MisterZ zapomniał, albo jest ponownie w stanach na szkoleniu i nie ma czasu na aktualizację. Pozwalam sobie wrzucić takową ze strony Maćka.
Bardzo duży pozytyw to fakt rezygnacji z jarmarku, giełdy w przyszłorocznej premierze i kolejnych edycjach „Polska na Makiecie” :)

"Powstał nowy cykl wydarzeń modelarskich „ Polska na Makiecie” składający się z jednej imprezy branżowej Targowo wystawienniczej czyli Ogólnopolskich Targów Modelarstwa Kolejowego odbywającej się raz w roku. Promującej polskich producentów, manufaktury oraz makiety w polskich klimatach. Kolejnymi wydarzeniami pod tym wspólnym tytułem, będą spotkania przy makiecie organizowane w innych ustalonych terminach roku.

Polska na makiecie.jpg

W związku z odwołaniem w tym roku V Trybunałów Modelarstwa Kolejowego i z uwagi na aktualną rezerwację Hali, ESMMK wyjątkowo w tym roku w dniach 22-23 czerwca organizuje przedpremierowe wydarzenie modelarskie. Wykorzystując wolny termin oraz dostępność hali odbędzie się przedpremierowa edycja „ Polska na makiecie", która miała mieć swoją premierę w innym terminie."
 
Ostatnio edytowane:

Amtrak 1/87

Nowy użytkownik
NAMR
Reakcje
0 0 0
#15
Witam. Mam na imię Rafał i pochodzę z Warszawy. Mam pytanie do prowadzących Trybunały. Chciałem się dowiedzieć czy można przyjechać z własnym taborem na jazdę. Tabor posiadam amerykański i Freda również posiadam. Z kim trzeba rozmawiać i o której trzeba się stawić na odprawę. Pozdrawiam.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#16
Witam. Mam na imię Rafał i pochodzę z Warszawy. Mam pytanie do prowadzących Trybunały. Chciałem się dowiedzieć czy można przyjechać z własnym taborem na jazdę. Tabor posiadam amerykański i Freda również posiadam. Z kim trzeba rozmawiać i o której trzeba się stawić na odprawę. Pozdrawiam.
W odpowiedzi pozwolę sobie zacytować kolegę z forum zet:
„Dla wszystkich chętnych wystawiamy makiety naszych kolegów. Makieta zamknięta w skali H0 i modułowa w skali TT. ESMMK zaprasza wszystkich z taborem, lub bez do wspólnej zabawy. Obie makiety planujemy zasilić centralką DR5000 która pozwoli na zróżnicowany sposób sterowania lokomotywami (telefon, tablet, multimaus w wersji przewodowej i wi-fi,fred i co tam kto chciałby testować). Niestety nie możemy się wypowiadać za innych wystawców i jest to kwestia bardziej zapytania na miejscu o możliwość jazd. Osoby z taborem "pod pachą" chcący sobie pojeździć nie muszą pisać zgłoszeń.”
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#19
Pożyczone z Facebooka :)

Z ostatniej chwili !!!!
Tylko w Piotrkowie 22-23 czerwca na przed premierze „Polska na Makiecie” będzie można kupić przedpremierowo kultową Ludmiłę BR232 Ecco Rail firmy ROCO numery katalogowe 52466 i 52467
Lokomotywę oferuje firma, a zarazem sklep " Świat Modeli " będący uczestnikiem w/w imprezy.

1.jpg 2.jpg