• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Giełda Piotrków Trybunalski – Jarmark Modelarski

OP
OP
lulek

lulek

Użytkownik
Reakcje
89 4 0
#24
Sobol, przyjedź sam zobacz. Może spotkamy się na miejscu z Łodzi mam rzut beretem. :) Ponadto masz do dyspozycji 2 dni, możesz obskoczyć Piotrków, a na drugi dzień Warszawę i nic nie tracisz. Wystawcy w większości ci sami tu i tu. :cool:
 

grzegorz

Użytkownik
Reakcje
99 4 2
#26
Przyjechałem do Was z Kutna. Pierwszy (nieostatni) raz i z czystej ciekawości. Do tej pory korzystałem z giełdy w Warszawie. Panowie wielki szacun ! Macie kapitalne warunki, doskonałą organizację, dużo miejsca i wystawców nie brakuje. Aż dziw bierze, że jest tak mała frekwencja kupujących i zwiedzających, zwłaszcza że macie giełdę poszerzoną tematycznie oprócz tego co można zobaczyć i kupić w stolicy. Życzę Wam dalszego rozwoju jarmarku oraz większych tłumów. :)
 

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#28
W związku z odwołaniem V Trybunałów Modelarstwa Kolejowego i z uwagi na aktualną rezerwację Hali, istnieje możliwość zorganizowania kolejnej edycji Jarmarku Modelarskiego. Zatem wyjątkowo w tym roku w dniach 22-23 czerwca organizujemy Jarmark Modelarski połączony z wystawą makiet pod wspólnym tytułem „ Polska na makiecie". Zapraszamy chętnych handlowców oraz modelarzy z makietami do wzięcia udziału w tym dwudniowym wydarzeniu. Nocleg oraz wyżywienie należy załatwić we własnym zakresie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa (abyśmy mogli przygotować miejsce) na adres e-mail: esmmk@trybunaly.eu
Mamy nadzieję, że ten rodzaj imprezy zapoczątkuje kolejny, nowy cykl spotkań modelarskich, dający możliwość wzajemnego poznania, wymiany doświadczeń, wspólnej zabawy i niezapomnianych wrażeń dla dorosłych i dzieci.

Polska na makiecie.jpg
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#29
Trochę szkoda, że już odwołaliśmy rezerwację hotelu.
Aczkolwiek idea wydaje się ciekawa, takie połączenie Jarmarku z makietą może być spokojniejsze :)
 
Reakcje
77 2 0
#35
Nie , nie zapomnieli. Za przypomnienie dziękujemy (jest jak najbardziej na miejscu). Nadmienię jednocześnie, że najbliższy jarmark odbędzie się terminowo w tej samej lokalizacji (szkole), lecz nie w hali sportowej a w pobliskim holu lub przyległych pomieszczeniach lokalowych. Postaramy się wszystkie stanowiska rozmieścić w taki sposób, aby dostęp do nich był wygodny zwłaszcza dla potencjalnych klientów. Utrudnienie to wynika z tego, że w tym samym czasie na sali sportowej odbywać się będą zawody sportowe dzieci i młodzieży. Mamy cichą nadzieję, że rodzice i opiekunowie młodych sportowców w wolnej chwili również zajrzą na giełdę i nie pozostawią swoich portfeli w domach. ;)
Serdecznie wszystkich zapraszamy!