• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Giełda Piotrków Trybunalski – Jarmark Modelarski

Reakcje
2.463 79 2
#52
Dziękuję za uznanie :) Skrzynki cały czas się rozbudowywują. Na Łódź będą dodane kolejne elementy. Dzięki uprzejmości Imperatora Pawła Radeckiego w przyszłym roku Dąbrówka zostanie powiększona o kolejny moduł. Odcinek jest fikcyjny ale mocno zbliżony do pewnej stacji na kolejce którą to miałem okazję odwiedzić i mnie zauroczyła.
 
Ostatnio edytowane:

enek

Użytkownik
Reakcje
89 3 4
#53
Dziękuję za uznanie :) Skrzynki cały czas się rozbudowywują. Na Łódź będą dodane kolejne elementy. Dzięki uprzejmości Imperatora Pawła Radeckiego w przyszłym roku Dąbrówka zostanie powiększona o kolejny moduł. Odcinek jest fikcyjny ale mocno zbliżony do pewnej stacji na kolejce którą to miałem okazję odwiedzić i mnie zauroczyła.
Czy na kolejnej giełdzie 14 grudnia w/w wąski tor będzie obecny?